FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Korona Virüs Aşısını Türkler Buldu!

Korona Virüs Aşısını Türkler Buldu!

Alman Aşısı

2020 Yılı Türkiye, firmalarımız ve ekonomimiz için adeta kabus gibi bir yıl oldu. Herşeye rağmen Türk firmaları üretmeye ve gelişmeye devam etti. Yılın son düzlüğünde BionTech firmasının müjdesiyle türk lirası değer kazanmaya başladı ve yüzlerimiz gülmeye başladı. Uğur Şahin: 90% etkili Aşının salgını bitireceğinden eminim açılaması ise gündeme bomba gibi oturdu tekrar eski günlere geri dönebilme ümidi tüm gelişmekte olan para birimlerine olumlu yansıdı. Çok zor günler geçiren ülkemizin gelecek yılda güzelliklerle dolu bir yıl geçirmesini arzu ediyoruz.

Maddi ve Manevi olarak çok sıkıntı çektiğimiz şu günlerde sizlere destek olabilmek için firma rehberi kurduk ücretsiz olarak firmaların dijital ortamda tanıtım yapabilmelerini sağladık.

Sektör dizini türk firmalarınına olan desteğini sürdürmektedir. Günlük 5.000 - 6.000  ziyaretçi ortalamamızla sitemizde firmasını yayınlayan tüm kobi ve serbest meslek sahiplerine tamamen ücretsiz olarak tanıtım hizmeti vermektedir.

Eğer hala firmanızı tanımlamadıysanız hemen sitemizin ana menusunde bulunan firma ekle butonunu kullanarak firmanızı ekleyebilirisiniz.

 

 

Kaleme Alan, Yazar & Yayıncı Bilgileri
Yazar İrfan Özer
Yayıncı Sektör Dizini
Yayınlanma Tarihi 13/11/2020
Benzer Konular
  • Son Görüntülenen Bloglar
Yayınlanma Tarihi: 27 Ağustos
Firma Ekleme Rehberi
Yayınlanma Tarihi: 20 Ağustos
Siteni Ekle Tanıt
Yayınlanma Tarihi: 10 Ocak
Yerli Otomobil TOGG İncelemesi
Yayınlanma Tarihi: 30 Kasım
Akıllı Beşik Yatırımcısı Aranıyor
Yayınlanma Tarihi: 26 Aralık
En iyi backlink siteleri 12 adet 2021
Yayınlanma Tarihi: 18 Ocak
Firma Rehberi Kayıt