ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bodrum Patibazz Veteriner Kliniği - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(545) 724 22 99
Adres Dirmil Mah. İnönü Cad. No:7/2Yalıkavak / Bodrum
SektörSağlık Kuruluşları
Mailinfo @ bodrumveterineri.com
Görüntülenme28 Kez Görüntülendi.
WebsiteBodrum Patibazz Veteriner Kliniği
Eklenme Tarihi13-08-2023
Puan Ver
Konumu
Bodrum Patibazz Veteriner Kliniği

Bodrum Patibazz Veteriner Kliniği, odak noktasında patili dostlarımızın olduğu,  sizlere daha sevgi dolu ve titiz bir sağlık hizmeti vermek için 2023 yılının Bodrum Veteriner Kliniği nin kurucu Başhekimi Veteriner Hekim Burak Kayar tarafından kurulmuştur. Kliniğimiz tüm teknik araç gereç ve cihaz altyapısıyla tam donanıma sahiptir. Veterinerlerimiz bilgi, birikim ve tecrübeleriyle, siz değerli hayvanseverlere ve patili dostlarımıza en güvenilir sağlık ve tedavi hizmetlerini vermektedir.

Bodrum Veteriner Kliniğimiz bünyesinde değerli hayvanseverlere ve patili dostlarımıza, çeşitli alanlarda sağlık hizmetleri vermeyi düşünerek, 125m² kapalı alana sahip kliniğimizin ortamını ve teknik imkanlarını buna göre tasarladık.


Bodrum Patibazz Veteriner Kliniği firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.bodrumveterineri.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bodrum Patibazz Veteriner Kliniği Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bodrum Patibazz Veteriner Kliniği için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bodrum Patibazz Veteriner Kliniği Firması 13-08-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 13-08-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 28 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05457242299
Güvenlik Kodu: