ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Boğaziçisu - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(532) 714 23 88
SektörHizmet Sektörü
Mailinfo @ bogazicisu.com
Görüntülenme470 Kez Görüntülendi.
WebsiteBoğaziçisu
Eklenme Tarihi11-04-2022

Firma Adresi : Çırpıcı Mah. Seyitnizam Cad.No: 68 Zeytinburnu

Boğaziçi Su 2006 yılından beri insan sağlığını ön planda tutarak evsel, endüstriyel, işletme ve doğa sularının arıtma işlemleri için hizmet vermektedir. Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren Boğaziçi Su, bünyesinde bulundurduğu 142 Çalışanı ile değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm bulmaktadırlar. 16 Yıllık süre zarfında gelişen teknoloji ile değişen dünyaya Boğaziçi Su olarak geliştirilen ürünlerimizi tanıtmaktan memnuniyet duyarız.

Sağlığı ön planda tutarak çevre sorumluluğu ile hareket edip, güvenilir, kalıcı, etkili ve doğru çözümler sunmak.

Çevre Sektöründe geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile müşterilerine en akılcı çözümleri kendi bünyesinde sunabilen çözüm ortağı olmak. 

Boğaziçi Su Arıtım Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Boğaziçi Su Arıtım Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi


10 Yıllık garanti süresi ile siz de evinizde, işyerinizde fabrikanızda bir filtreli su arıtma cihazına sahip olun. Sağlık bir yaşam için Boğaziçi Su.

Telefon numarası: 0(532) 714 23 88

Firma adresi ve konumu: Çırpıcı Mah. Seyitnizam Cad.No: 68 Zeytinburnu

Boğaziçisu Zeyti̇nburnu / İstanbul

Boğaziçisu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.bogazicisu.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Boğaziçisu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Boğaziçisu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Boğaziçisu Firması 11-04-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 11-04-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 470 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05327142388

Güvenlik Kodu: