Türkiye’nin en büyük kripto parası olan Btcturk uygulamasıyla binlerce kişi kripto alım satım işlemleri gerçekleştirmektedir. Son zamanlarda yaptığı reklamlarla sürekli olarak göz önünde olan btcturk ve btcturk pro kullanıcıları aktif işlemler gerçekleştirmektedir. İletişim bilgilerine geçmeden önce sıkça sorulan birkaç sorunuzu yanıtlamak isteriz.

Btcturk Güvenilir Mi?, Btctürk Güvenli mi?

Kripto para borsaları arasında seçim yaparken dikkat etmekte büyük fayda var. Hacmi yoğun olan ve isim yapmış büyük borsaları tercih etmek güvenilirdir. Kendimde Btctürk uygulamasını yükleyerek kayıt oluşturdum ve senelerdir kullanıyorum. Para aktarım konusunda sıkıntı, sorun yaşatmayan BTCTURK borsası şimdiye kadar beni üzmedi diyebilirim. 
Btctürk şikayetleri, Şikayetver sitesi yerine canlı chat bağlantısı kurularak müşteri temsilcileriyle kolaylıkla çözülebilir. Btcturk kendi müşteri hizmetleri kadrosunu oluşturmuş ve karşınıza 7/24 muhattap olabileceğiniz müşteri temsilcileri çıkarmıştır.


Btcturk sitesinde Bize ulaşın bölümünden talep oluşturarak kısa zamanda yaşadığınız sorun hakkında size yardımcı olacaklardır. Btcturk müşteri hizmetleri canlı destek yöntemiyle size yardımcı olmaktadır. Btcturk iletişim numarası veya telefon numarası: (0212) 282 22 25 Yoğun potansiyele sahip kripto para borsaları kullanıcılarına canlı oshbet yöntemiyle destek olmaktadır.