ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Click Game Studio - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(543) 793 41 01
SektörBilişim
Mailali @ clickgamestudio.com
Görüntülenme2,540 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/click-game-studio/
Eklenme Tarihi17-11-2020

Firma Adresi : Konak mahallesi lefkoşa caddesi no:12 kat 1 Nilufer

Click Game Studio Türkiye'de nadiren karşılaşabileceğiniz oyun programlama işleri yapan bir firmadır. Mobil oyun ve Mobil uygulama denilince akla ilk gelen firmalardan biri olmayı başaran click game studio bu başarıyı tüm ekip arkadaşlarına borçludur. Sizinde bir mobil oyuna ihtiyacınız varsa sizi Bursa Nilufer'de bulunan merkez ofisimize bekliyoruz...

Yeni olsakta mobil oyun sektöründe kayda değer başarıların altına imza atmış firmamız uzman ekibiyle hatrı sayılır bir kitlenin gözdesi olmayı başarmıştır.

Click Game Studio en popüler oyunları nelerdir?

  • Bilgelik
  • Slink Plug
  • Fight or Defend!

Neden Click Game Studio?

 

Sizleri diğer tüm detalar için Bursa Niluferde bulunan Carrefursa karşısında  Click Game Studio merkez ofisimize bekliyoruz 

Telefon numarası: 0(543) 793 41 01

Firma adresi ve konumu: Konak mahallesi lefkoşa caddesi no:12 kat 1 Nilufer

Click Game Studio / Bursa
YORUMLAR

Selim Sekman

Click Game Studio' ya ait olan ödüllü bilgelik oyununu oynuyorum. Burda da karşıma çıktınız, Oyun sektörünün lideri diyebileceğim bir firma başarılarınızın devamını diliyorum.

Oyun Der

Click game studio'ya başarılar dileriz.

Bilgelik oyuncusu

Click Game Studio'nun bıkmadan sıkılmadan 5 aydır bilgelik oyununu oynuyorum. Herkese Tavsiye ederim eger kelime bulma oyunlarını seviyorsanız alanının en iyi oyununu yapmışlar.

Mehmet Er

Türkiyenin en kaliteli oyun geliştirme firması diyebilirim. Bizzat ofislerine gittim güler yüzlü alanının en iyilerinden kurulmuş bir ekipleri var.

Mustafa Salim

Eğitim sektörü için bir mobil uygulama yazdırmayı düşünüyoruz yardımcı olabilir misiniz?

Feyza Duman

Merhabalar Bilgisayar Mühendisiyim. Şirkete iş başvurusunda bulundum inşallah kabul edersiniz. Geleceğin meslegi mobil oyun programlamak bende bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum.


Click Game Studio firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Click Game Studio Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Click Game Studio için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Click Game Studio Firması 17-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 17-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 2,540 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05437934101

Güvenlik Kodu: