ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bu Oto Servis - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(539) 794 32 86
Adres Gebze Oto Sanayi Sitesi A/6 Blok No:11-12 Gebze/KOCAELİ 0262 642 2825
SektörOtomotiv Firmaları
Mailinfo @ buotoservis.com
Görüntülenme947 Kez Görüntülendi.
WebsiteBu Oto Servis
Eklenme Tarihi29-05-2021
Puan Ver
Konumu

Gebze Bu Oto Servis % Oto Tamircisi Bölgenin en yetkin ve sertifikalı ustaları ile sorumluluğa dayalı, profesyonel, yenilikçi, yönlendirici, garantili, her türlü riske duyarlı, sorunları zamanında gideren, aynı zamanda dürüst çalışmayı prensip edinmiş Gebze Bu  Oto Servis, 10 yıllık tecrübesi ile fark yaratan servis hizmet anlayışı ile Gebze/KOCAELİ Bölgesinde hizmet vermektedir.

Periyodik Bakım, Yağ ve Filtre Değişimi, Motor Tamir ve Bakımı, Triger Bakımı, Baskı Balata Değişimi, Fren Bakım ve Tamiri, Disk ve Balata Değişimi, Bilgisayarlı Arıza Tespit, Bilgisayarlı Far Ayarı, Yedek Parça başta olmak bakım ve onarım hizmetlerini ustalarımız yerine getirmektedir. 

Gebze BuOto Servis’de gerek periyodik bakımlar, gerekse onarım ve hizmetlerin tümü, kaliteli yedek parça ve en gelişmiş teknolojideki ekipmanlarla, son derece güven verici bir şekilde yapılır.

Gebze Bu Oto Servis’de, yedek parça stokuyla aracınızın ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı uzman bir kadro tarafından, gelişmiş stok kontrol sistemiyle takip etmekte ve istenen zamanda tedarik edilmektedir


Bu Oto Servis firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://buotoservis.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bu Oto Servis Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bu Oto Servis için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bu Oto Servis Firması 29-05-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 29-05-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 947 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05397943286
Güvenlik Kodu: