ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Burak Aksu Ortodonti - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 771 33 65
Adres Küçükbakkalköy Mah. Rüya Sokak No: 15 Ataşehir, İstanbulPosta Kodu: 34750
SektörSağlık Kuruluşları
Mailburakaksuortodonti @ gmail.com
Görüntülenme27 Kez Görüntülendi.
WebsiteBurak Aksu Ortodonti
Eklenme Tarihi11-11-2022
Puan Ver
Konumu

BURAK AKSU, ORTODONTİ UZMANI
Ortodonti, genelde yamuk dişlerin düzeltilmesi gibi bilinse de, diş çapraşıklıkları, çenelerin birbirleriyle ve kafa kaidesi ile olan ilişkileri, yutkunma ve konuşma sorunları, dudak ve damak yarıkları ve iskeletsel bozukluklara bağlı nefes alma sorunları gibi dişsel, iskeletsel ve fonksiyonel problemlerin tedavisini yapan ya da katkıda bulunan disiplinlerden en önemlilerinden birisidir.

Ortodonti Uzmanı olmak için, 5 yıllık diş hekimliği eğitiminin ardından, üniversitelerin ortodonti bölümlerinde 4-6 yıl arası uzmanlık eğitimi almak gereklidir. Bu eğitimleri başarıyla bitiren kişilere Ortodonti Uzmanı ünvanı verilir. Ortodonti uzmanı, hafif diş çapraşıklıklarından, kraniofasial sendromların tedavisine kadar tüm ortodontik ve ortopedik sorunların önlenmesi ve tedavisinde etkin rol alır. Ortodonti uzmanı genel olarak önleyici, koruyucu ve durdurucu tedaviler üzerinde uzmanlaşmıştır.

https://www.burakaksuortodonti.com
 


Burak Aksu Ortodonti firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.burakaksuortodonti.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Burak Aksu Ortodonti Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Burak Aksu Ortodonti için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Burak Aksu Ortodonti Firması 11-11-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 11-11-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 27 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02167713365
Güvenlik Kodu: