ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Burhan Sevinç Ankara Mimarlık Ofisi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(312) 577 98 82
Adres Alacaatlı Mahallesi 3381 Cadde Ozan Wings No:175 Çankaya/Ankara
SektörYapı ve İnşaat
Mailinfo @ burhansevinc.com
Görüntülenme1,123 Kez Görüntülendi.
WebsiteBurhan Sevinç Ankara Mimarlık Ofisi
Eklenme Tarihi29-09-2021
Puan Ver
Konumu

Ankara Mimarlık Ofisleri arasında yer alan firmamız, Ankara mimari proje, villa yapımı, anahtar teslim inşaat gibi birçok hizmeti kusursuzca vermektedir.

Burhan Sevinç Mimarlık Ofisi ; konut, ofis, karma kullanım ve diğer üst yapı projelerinin tasarım, uygulama projeleri hazırlama ve bu projelerin şantiye-uygulama aşamalarının kontrol ve yürütücülüğünü üstlenmek üzere kurulmuştur. Sektördeki deneyimi, kalifiye kadrosu ve tecrübeli tedarikçi ağıyla müşterilerine anahtar teslim hizmet vermektedir.

Burhan Sevinç 2016 yılında Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Eğitim döneminde ve mezuniyet sonrasında yurtiçinde çok sayıda mimari proje ofisinde, ayrıca yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere birçok üstyapı projesinde saha mimarı, cephe işleri mimarı, şantiye şefliği, proje müdürlüğü gibi çeşitli pozisyonlarda görevler almıştır.

Elde ettiği ofis ve şantiye deneyimlerini birleştirerek 2018 yılında Sevinç İnşaat Mimarlık Ltd. Şirketinde mimar ve yönetim kurulu üyesi olarak kariyerine devam etmiştir. Günümüzde ise Burhan Sevinç Mimarlık Hizmetleri bünyesinde kurucu ve mimar olarak faaliyetlerine devam etmektedir.


Burhan Sevinç Ankara Mimarlık Ofisi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://burhansevinc.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Burhan Sevinç Ankara Mimarlık Ofisi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Burhan Sevinç Ankara Mimarlık Ofisi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Burhan Sevinç Ankara Mimarlık Ofisi Firması 29-09-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 29-09-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,123 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03125779882
Güvenlik Kodu: