Sektordizini.com Kobilerin yanında!
Giriş Yap
Kayıt Ol
Bursa Kent Meydanı Avm
Telefon (224) 255-4363
Adres Santral garaj mahallesi kıbrıs şehitleri caddesi no: 64 osmangazi / bursa
Mail Adresi info@kentmeydani.com
Kategori Diğer
Açıklama

Dünyada şehirleri ve meydanları ile tarihi, tarihi eserleri ve kültürleri ile ünlü bazı ülkeler var. Bursa, Kent Meydanı Alışveriş Merkezi'nde bulunan Türkiye'nin en değerli şehrinin en ünlü meydanı!  Küçükçalık İnşaat A.Ş, Sönmez Turizm Emlak A.Ş ve Özipek İnşaat A.Ş.'den oluşan ortaklık yapısıyla faaliyete geçen proje, Avrupa standartlarında tasarlanmış ödüllü bir mimari proje olarak doğdu.
Ayda ortalama 1.100.000 ziyaretçiyi ağırlayan ve 104 farklı markayı bünyesinde barındıran AVM, toplam 29.800 m2 kiralanabilir alana sahip.

Kent Meydanı AVM, şehrin merkezindeki konumu ve kolay erişilebilirliği ile açıldığı günden bu yana tüm yaş gruplarının buluşma noktası olmuştur. Kimi zaman kahve kimi zaman sinema için tercih edilen alışveriş merkezi, 6.500 metrekarelik alanında birçok outdoor aktivitesine ev sahipliği yapıyor. Gerçekleştirdiği konserler ve projelerle Bursa'nın kültür merkezi olma özelliğini pekiştirmektedir. Kent Meydani AVM, Bursalıların kolayca ulaşıp tüm ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilecekleri canlı ve hareketli bir yaşam merkezidir.

Firma Puanı
Konumu
YORUMLAR
İrfan Buz

Hayatımda en çok sevdiğim AVM diyebilirim. Biraz sakin içinde bol bol kafa dinleme mekanları olan. Her canınız sıkıldığında kaçamak yapabileceğiniz bir avm'dir. Ayrıca dipnot olarak şunu belirtmeliyiz. Bursa'da yaşayipta kent meydanı çeşmesinin önundeyim demeyen yoktur.

Yorumunu Yaz.