ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Yosun Ev - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(312) 339 85 12
Adres Kırkkonaklar Mahallesi 450. Cad. No:79/B Çankaya / ANKARA
SektörAlışveriş Merkezleri
Mailinfo @ yosunev.com.tr
Görüntülenme225 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/yosun-ev/
Eklenme Tarihi30-09-2022
Puan Ver
Konumu

Hakkımızda

Küresel ısınma ve çevresel sorunların getirdiği zorunlulukları düşünerek “mumyalanmış bitki ve yosun” tasarlamaya başladık. YosuNev® markası 2020 yılında kadrosunu tamamlamış; dekoratif ürünler, workshop eğitimleri ile tekniklerini geliştirip, sonrasında atölye çalışmaları ile tecrübelerimizi zenginleştirdik.

Proje ve ürünlerimizle birçok kurumsal firma ile çalışmaya devam etmekteyiz. İç mekanların, tasarımcıların ve tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Her geçen gün, kapasitemizi ve yenilikçi çalışmalarımızı artırarak, sağlıklı, dekoratif, kaliteli ve dayanıklı mumyalanmış yosun ve bitki tasarımcısı olmanın gururunu yaşıyoruz.

Hiç şüphesiz geri dönüşüm hedef noktamızdır. ‘’Yeşil Bir Gelecek’’ ise her daim sloganımız olacaktır.


Yosun Ev firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Yosun Ev Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Yosun Ev için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Yosun Ev Firması 30-09-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-09-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 225 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03123398512
Güvenlik Kodu: