ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Gelbekliyorum - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 305 98 59
Adres Çobançeşme mah. gedi̇k ahmet paşa cad. no: 41 - 47e çorlu/ teki̇rdağ
SektörAlışveriş Merkezleri
Mailinfo @ gelbekliyorum.com
Görüntülenme609 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/gelbekliyorum/
Eklenme Tarihi26-12-2020
Puan Ver
Konumu

Sanal market kullanımı sadece ülkemizde değil, tüm dünyada revaçtadır. Covid – 19 salgını ile birlikte gelişen süreçte önemini tekrar hatırlatan bu hizmetlerde müşteri siparişini verdiği andan itibaren büyük bir özen içerisinde çalışmalar başlar. Tüm sürecin büyük bir profesyonellik içerisinde yürüdüğü bu sistemde misyon ve vizyon gibi değişmez ilkelere sahip olmak en önemli konudur.

Türkiye’de de tüm dünyada olduğu gibi online alışveriş sitelerine olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Buna göre ülkemizde her geçen gün yeni bir E-Ticaret sitesi kurulmakta ancak bunların profesyonellikten uzak anlayışları nedeniyle kısa sürede tekrar kapanmaktadırlar. Online alışveriş denilince ismini duyuran Gel Bekliyorum ekibi bu konuda gerçekten şahane bir hizmeti müşterilerine sağlıyor.

Gel Bekliyorum Sanal Market

Online olarak hizmet veren market anlayışı diğer giyim ve elektronik sektörlerine göre çok daha zorlu şartlarda çalışmaktadır. Bu anlayış kapsamında her bir firmanın dikkat edilmesi gereken unsurlar:

  • Ürün çeşitliliği
  • Teslimatların hızlı yapılması
  • Sipariş verildiğinden itibaren gerçekleşen organize bir takım çalışması
  • Güvenli ve çeşitli ödeme yöntemleri
  • Müşteri ile iletişim
  • Kullanıcı dostu sanal mağaza
  • Mobil uygulamalar ile mağazanın entegre edilmesi

Bu süreçler içerisinde firmanın kurumsal yapısı kesinlikle ön plana çıkan en temel özelliğidir. Buna bağlı olarak yapılan hizmetler çerçevesinde özellikle takım çalışması önemlidir. Yiyecek ürünlerini her müşterinin hızlı bir şekilde teslim almak istemesi nedeniyle sürecin düzgün ve doğru bir şekilde yürütülmesi gerekir. Sipariş düştüğü andan itibaren paketlemenin başlaması, servis elemanına ulaştırılması ve müşteriye teslim edilmesi sürecinde görevli olan tüm personeller birbirleri ile koordine bir şekilde çalışması gerekir.

Sanal market hizmetleri veren Gelbekliyorum.com firması, teslimat konularına büyük bir önem vermektedir. Hizmetlerini verdiği içecek, atıştırmalık, temel gıda maddeleri, süt ve kahvaltılıklar,  meyve ve sebze, fırın ve bebek ürünleri, ev ve kişisel bakım malzemeleri, teknoloji gibi pek çok konuda müşterilerine en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Aradığınız ve aklınıza gelen ne varsa öncelikle GelBekliyorum’u ziyaret edin ve hızlı teslimatın keyfine varın.

 

YORUMLAR

Melih Demirci

Bence Türkiyenin en güzel sanal marketi ve alışveriş merkezi


Gelbekliyorum firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Gelbekliyorum Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Gelbekliyorum için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Gelbekliyorum Firması 26-12-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 26-12-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 609 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08503059859
Güvenlik Kodu: