ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kapgidiyo - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(850) 473 13 73
SektörAlışveriş Merkezleri
Mailinfo @ kapgidiyo.com
Görüntülenme190 Kez Görüntülendi.
WebsiteKapgidiyo
Eklenme Tarihi29-03-2023

Firma Adresi : Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. Şehit Gazi Sok.Hukukçular Towers Sitesi A Blok No:66/39 Kartal İstanbul

 

Kap Gidiyo ekibi olarak uzun yıllardır farklı sektör ve alanlarda edindiğimiz tecrübemizi size en yararlı olacak şekilde hizmete sunma hedefi içindeyiz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında Türkiye'nin önde gelen e-ticaret sitelerinden biri olmaya hazırlanıyoruz. Yüzlerce ürünü teknolojinin gücü ile birlikte sizlerle buluştururken ayırt edici bir yol izlemeyi tercih ediyoruz. Kap Gidiyo ekibi olarak farkındalık kazandığımız en önemli noktamız kusursuz hizmet anlayışımızdan geçiyor. Bizler, satış ve pazarlamanın pek çok alanda aktif kullanılabilirliğini iyi yöneten ancak önceliğini kazançlar üzerine kurmayan bir e-ticaret sitesiyiz. 

Alıştığımız ve her geçen gün hayatımızı kolaylaştıran internet dünyasının özelliklerinden hem kendimizi hem de sizleri faydalandırmayı amaç edindik. Edindiğimiz bu amaç doğrultusunda kurmuş olduğumuz pratik pazar konseptli Kap Gidiyo ile hepimizin en kıymetlisi olan zamanı satın alıyoruz. Sizlere uçsuz bucaksız internet dünyasında şüphe etmeden gezebileceğiniz bir alan yaratıyoruz. Gündemi, modayı, günlük hayatın popüler araçlarını bir ihtiyaç olarak görüyor ve bu ihtiyacınızı önemsiyoruz. 

Trendlerde yer alan ürünleri iyi bir hizmet kalitesi ve hak ettiği fiyat ile sunarak, buluştuğumuz herkesin memnun ayrılmasına çok dikkat ediyoruz. Çok sayıda farklı ürüne ev sahipliği yapan Kap Gidiyo ile birlikte sürekli güncel kalmak isteyen herkesi destekliyoruz..

Vizyonumuz

Hedeflerimiz; gelişmeye ve geliştirmeye destek veren bir profil ile birlikte kazandığımız kadar kazandırmak ve bunu sürdürmektir. Sağladığımız hizmetler ve elde ettiğimiz memnuniyetlerle birlikte işlerimizin kalitesini ortaya koyarak yol almak istiyoruz..

Misyonumuz

Her saniye kendini yenileyen teknoloji fırsatları ile sizlere zahmetsiz ve güvenilir bir alışveriş platformu deneyimi yaşatmak, memnuniyetinizi sağlamak ve her zaman mağduriyetlerinizin karşısında durarak hizmet vermektir.

 

Telefon numarası: 0(850) 473 13 73

Firma adresi ve konumu: Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. Şehit Gazi Sok.Hukukçular Towers Sitesi A Blok No:66/39 Kartal İstanbul

Kapgidiyo Kartal / İstanbul

Kapgidiyo firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.kapgidiyo.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Kapgidiyo Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kapgidiyo için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kapgidiyo Firması 29-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 29-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 190 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08504731373

Güvenlik Kodu: