ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bursa Osmangazi Müftülüğü - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(224) 224 34 48
Adres Ebu İshak (Kamberler) Mahallesi Güzel Kızlar Sokak No:5/1 Osmangazi / BURSA
SektörMüftülükler
Mailosmangazi @ diyanet.gov.tr
Görüntülenme1,834 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/bursa-osmangazi-muft/
Eklenme Tarihi24-04-2021
Puan Ver
Konumu

Sayfamızda Bursa Osmangazi Müftülüğü adres ve iletişim bilgileri paylaşılmıştır. Bursa Osmangazi Müftülüğü Faks No: 0 224 223 42 77 -  Santral GSM: 0 533 323 21 20 - 0 553 955 99 16 

Osmangazi Müftülüğü Dini Hizmetler, Eğitim Hizmetleri, Hac ve Umre Hizmetleri Duyurular ve Haberler hakkında bilgi almak için paylaşmış olduğumuz Osmangazi Müftülüğü web sitesini ziyaret  edebilirsiniz.

Bursa Osmangazi Müftülüğü: İlçedeki Manevi İhtiyaçların Karşılanması

Bursa Osmangazi Müftülüğü, ilçedeki dini hizmetlerin yürütülmesi ve manevi ihtiyaçların karşılanması amacıyla kurulmuştur. İlçe genelinde bulunan camilerin bakımı ve onarımı, cuma ve bayram namazları, cenaze hizmetleri, nikah işlemleri gibi dini hizmetlerin yanı sıra, Kur'an kursları, çocuklara yönelik eğitim faaliyetleri, seminerler ve konferanslar gibi etkinlikler de düzenlenmektedir.

Bursa Osmangazi Müftülüğü, halkın dini sorularına yanıt vermek, dini konularda bilgilendirme yapmak ve manevi ihtiyaçları karşılamak amacıyla uzman din görevlileri istihdam etmektedir. Ayrıca, ilçe sınırları içerisinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere yardımcı olmak için çeşitli sosyal yardım projeleri de yürütülmektedir.

Bursa Osmangazi Müftülüğü, ilçedeki farklı kesimlere hitap eden ve manevi ihtiyaçları karşılayan birçok faaliyet ve hizmet sunmaktadır. Müftülük, ilçe halkının dini ve manevi ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalarına devam etmektedir.


Bursa Osmangazi Müftülüğü firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Bursa Osmangazi Müftülüğü Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bursa Osmangazi Müftülüğü için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bursa Osmangazi Müftülüğü Firması 24-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 24-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,834 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02242243448
Güvenlik Kodu: