ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bursa Zeytin - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(552) 899 89 18
Adres Bursa/Mudanya
SektörGıda Sektörü
Mailbursazeytin.com @ yandex.com
Görüntülenme950 Kez Görüntülendi.
WebsiteBursa Zeytin
Eklenme Tarihi07-02-2021
Puan Ver
Konumu

Bursa Zeytin, Bursa'nın verimli topraklarındaki zeytinliklerimizde yetiştirilen zeytin ağaçlarından özenle ve titizlikle toplanan zeytinleri; en saf, en doğal ve en kaliteli şekilde zeytinyağı haline getirerek sizlere sunma gayreti ile yola çıkmıştır. En saf ve en doğal haliyle sofralarınıza sunulan Bursa Zeytinyağları'nın üreticisi olarak biz; Bursa Zeytin olarak, tüketiciye sunulan her üründe doğallığı ve sadeliği ilke edinerek yola çıktık.

Bursa Zeytin olarak biz, doğal ve katkı maddesiz ürünlerin kullanımını destekliyoruz. Genetiğiyle oynanmış ürünlerin ve içeriğine yabancı maddeler eklenen işlenmiş ürünlerin tüketiciye sunulmasını asla ve asla doğru bulmuyoruz.

Online mağazamız aracılığıyla Türkiye'nin her köşesine doğal zeytin ve doğal zeytinyağı gönderilmekte olup, ayrıca yurtdışı anlaşmaları için de Bursa Zeytin olarak faaliyetlerimiz ve görüşmelerimiz devam etmektedir. Gün geçtikçe artan portföyümüz, ürettiğimiz ürünlerin doğallığının ve kalitesinin de nişanesi niteliğindedir.

Hedefimiz, bu eşsiz lezzet ve güzellikteki zeytin ve zeytinyağlarını tüm tüketicilere en kolay ve en rahat şekilde sunmaktır.
 

BURSA ZEYTİN

Türkiye'nin en lezzetli zeytinyağı!


Bursa Zeytin firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.bursazeytin.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bursa Zeytin Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bursa Zeytin için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bursa Zeytin Firması 07-02-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 07-02-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 950 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05528998918
Güvenlik Kodu: