ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

C Tech Bilişim - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 290 52 86
Adres Teknopark i̇stanbul, tgb, sanayi mah. teknopark bulvarı, no:1, blok:1 kat:2 kurtköy-pendik 34912, i̇stanbul
SektörSavunma Sanayi
Mailinfoctech @ ctech.com.tr
Görüntülenme475 Kez Görüntülendi.
WebsiteC Tech Bilişim
Eklenme Tarihi02-01-2021
Konumu:Haritada Konumu Göster

C Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş nasıl ulaşabilirim?

C Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş, İstanbul ilinin Kurtköy-Pendik ilçesinde bulunan özel bir savunma sanayi ürünlerinin üretildiği bir kurumdur. Ayrıca firmanın Ankara da bir şubesi bulunmaktadır.

C Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş irtibat numarası nedir?

C Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş ye iletişim sağlamak için 216 290 52 86 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıcakurumun https://www.ctech.com.tr/tr​​​​​​​ adlı web adresinden firma hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

C Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş hangi türde hizmertler verilmektedir?

C Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş de, uzay sistemleri, haberleşme sistemleri ve modelleme ve simülasyon çözümü hizmetleri verilmektedir.

C Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş hangi saatler arasında açıktır?

C Tech Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş ye hafta içi her gün saat 08:00  – 17:30 arasında ulaşabilrisiniz. Firma Hafta sonu (Cumartesi- Pazar) firma çalışmamaktadır.


C Tech Bilişim firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.ctech.com.tr/tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. C Tech Bilişim Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. C Tech Bilişim için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu:
C Tech Bilişim