ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Çakırca Ataşehir Hurdacılık - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(533) 714 7844
Adres Mevlana Mah. Namık Kemal Cad. No:2 Ataşehir
SektörDiğer
Mailinfo @ atasehirhurdacilik.com
Görüntülenme311 Kez Görüntülendi.
WebsiteÇakırca Ataşehir Hurdacılık
Eklenme Tarihi16-05-2022
Puan Ver
Konumu

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Dürüst ve ilkeli duruşumuz ile Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektörüne öncülük etmeyi amaçlamaktayız. Günden güne gelişen altyapımız ile daha fazla insana ulaşarak geri dönüşüm oranını daha fazla artırarak çevreye daha fazla katlı sağlıyoruz.


Çakırca Ataşehir Hurdacılık firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.atasehirhurdacilik.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Çakırca Ataşehir Hurdacılık Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Çakırca Ataşehir Hurdacılık için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Çakırca Ataşehir Hurdacılık Firması 16-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 16-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 311 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05337147844
Güvenlik Kodu: