ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Çakırca Ataşehir Hurdacılık - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(533) 714 7844
SektörDiğer
Mailinfo @ atasehirhurdacilik.com
Görüntülenme426 Kez Görüntülendi.
WebsiteÇakırca Ataşehir Hurdacılık
Eklenme Tarihi16-05-2022

Firma Adresi : Mevlana Mah. Namık Kemal Cad. No:2 Ataşehir

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Dürüst ve ilkeli duruşumuz ile Geri Dönüşüm ve Hurdacılık sektörüne öncülük etmeyi amaçlamaktayız. Günden güne gelişen altyapımız ile daha fazla insana ulaşarak geri dönüşüm oranını daha fazla artırarak çevreye daha fazla katlı sağlıyoruz.

Telefon numarası: 0(533) 714 7844

Firma adresi ve konumu: Mevlana Mah. Namık Kemal Cad. No:2 Ataşehir

Çakırca Ataşehir Hurdacılık Ataşehi̇r / İstanbul

Çakırca Ataşehir Hurdacılık firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.atasehirhurdacilik.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Çakırca Ataşehir Hurdacılık Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Çakırca Ataşehir Hurdacılık için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Çakırca Ataşehir Hurdacılık Firması 16-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 16-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 426 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05337147844

Güvenlik Kodu: