ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Can Polat Karayel Manisa Dans Kursu - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(507) 473 01 91
Adres Ayni Ali Mahallesi, Sakarya Cad. No:123/A, Yunusemre/Manisa
SektörEğitim Sektörü
Mailbilgi @ cpkdans.com
Görüntülenme604 Kez Görüntülendi.
WebsiteCan Polat Karayel Manisa Dans Kursu
Eklenme Tarihi13-01-2022
Puan Ver
Konumu

Can Polat Karayel (CPK) Manisa Dans Kursu olarak 2015'ten beri hizmet vermekteyiz. Bachata, Salsa, Halk Oyunları (Zeybek, Harmandalı), Bale, Zumba, Düğün Dansı ve Hip Hop eğitimi vermekteyiz.

2016 yılında başlayan serüvenimizde dansa verdiğimiz değer sayesinde gün geçtikçe daha büyük kitlelere ulaşarak daha fazla insanın bir iletişim yolu olarak dansı tercih etmesi, hayatın ritmini dans ile deneyimlemeleri, insanların aradığı eğlence ve sosyalliği en mutlu olacakları şekilde; dans ile edinmeleri en büyük amacımız oldu.


Can Polat Karayel Manisa Dans Kursu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.cpkdans.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Can Polat Karayel Manisa Dans Kursu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Can Polat Karayel Manisa Dans Kursu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Can Polat Karayel Manisa Dans Kursu Firması 13-01-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 13-01-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 604 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05074730191
Güvenlik Kodu: