ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Çekici Internet Hizmetleri - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(536) 931 81 81
SektörKargo & Taşımacılık
Mailpluscekici @ gmail.com
Görüntülenme155 Kez Görüntülendi.
WebsiteÇekici Internet Hizmetleri
Eklenme Tarihi11-10-2023

Firma Adresi : riva mahallesi meftun caddesi no:119

İSTANBUL ÇEKİCİ VE OTO ÇEKİCİ İHTİYACINIZ İÇİN İSTANBUL'UN 1 NUMARALI ÇEKİCİ FİRMASIYIZ.

İstanbul çekici ihtiyaçlarınız için artık İstanbul 'un tümsemtlerinde oto çekici hizmeti veren bir çekici ağı Çekici.net artık hizmetinizde. İstanbul ili sınırları içerisinde en ücra noktadaki köylerde dahil İstanbul'un bir çok semtinde oto çekici hizmeti ile yardımınıza hazırız. İster kart yada İstersenizde mail order ile çekici ücretini ödeyebileceğiniz kolaylıkları müşterilerimize sunmaktayız.

İstanbul çekici hizmeti sunan birçok firmadan farklı olara İstanbul içerisinde çekici hizmetini kendi yeni model ve üst donanıma sahip araçlarımızla kendimiz yapmaktayız. İstanbul çekici için arama ağında karşınıza çıkan bütün firmalardan farkımız kendi araçlarımız ile dakikalar içerisinde yardımınıza gelebilmektir. İstanbul sınırları içerisinde diğer iş ortaklarımız olan İstanbul oto çekici araçlarında size yardıma gelen arkadaşlar işlerini iyi bilen, uzun yıllardır bu işlerle uğraşmış işinin ehli olan oto çekici arkadaşlardır.

BİZDEN İSTANBUL İÇİN ÇEKİCİ FİYATI ALIN.

İstanbul il sınırları içerisinde yaygın çekici ağımızda oto çekici hizmeti veren arkadaşlarımızın yol güzargahlarına göre gidiş ve dönüş olarak çekici fiyatı vermekteyiz. bu nedenle birçok çekici sitesindeki fiyatdan daha uygun, hızlı ve güvenilir İstanbul çekici fiyatı alabilirsiniz. Yanlızca İstanbul için çekici fiyatı değil İstanbul'dan diğer illere yada diğer illerden İstanbul iline gelecek araç içinde uygun fiyatlı İstanbul çekici fiyatı alabilirsiniz. Sitemiz sayfalarında olan şehirler arası çekici sayfamız ile sadece İstanbul değil diğer iller içinde çekici fiyatı almanız mümkündür.

İSTANBUL OTO ÇEKİCİ HİZMETİ ÇEKİCİ.NET

İstanbul çekici hizmetinde gece ve gündüz olmak üzere iki farklı fiyat tarifesi uygulanır. Gece yolda kalan birisi gündüz fiyatına göre daha fazla para öder. Taksimetre sistemi mantığı ile çalışan İstanbul çekici km başına fiyat hesaplaması işletme masrafları ve kendi karını koyarak size İstanbul için çekici fiyatı verir.

İstanbul için bir oto çekici ortalama olarak 500 TL ile 3000 TL arasında gideceği mesafe ve araç büyüklüğüne göre oto çekici fiyatı vermektedir. Daha sonra oto çekici ile çekilen araç götürülmek istenen yerin km’sine oto çekici fiyatı verilir.

İstanbul için güvenilir çekici ihtiyaçlarınızda Çekici.net hizmetinizde.

İstanbul çekici ağımızdan siz değerli müşterilerimize yönlendireceğimiz oto çekici aracımız aracınıza yardım edebilecek teknik donanıma sahip ve motor kuvveti sizi bir yerden diğer bir yere düzgünce ulaştırabilecek araçlardır. Yalnızca resmi kaydı bulunan çekicilerin yer alabildiği Cekici.net sitesinden size güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere götürebilecek İstanbul çekicileri mevcuttur. İstanbul çekici araçlarımızda gerekli olan vinç ve kayarkasa tertibatı, tepe lambaları ile araçların kaymasını engelleyen takozlar vardır. Bu sayede güvenli çekici hizmeti İstanbul için alabilirsiniz.

İstanbul çekici sayfamız ile yanlızca İstanbul ili için değil, İstanbul'dan diğer illerede çekici yollayabilirsiniz. Örneğin; sitemizin iller kategorisinde olan Ankara çekici sayfasını seçerek İstanbul' a araç gönderebilirsiniz.

Cekici.net İstanbul ilinin kusursuz ve ekonomik fiyat veren 1 numaralı oto kurtarıcı firmasıdır.

Telefon numarası: 0(536) 931 81 81

Firma adresi ve konumu: riva mahallesi meftun caddesi no:119

Çekici Internet Hizmetleri Beykoz / İstanbul

Çekici Internet Hizmetleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://cekici.net kuruma dair websitesi şu şekildedir. Çekici Internet Hizmetleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Çekici Internet Hizmetleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Çekici Internet Hizmetleri Firması 11-10-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 11-10-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 155 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05369318181

Güvenlik Kodu: