ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Crafter Acoustic Mimarlık - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(544) 560 84 49
Adres Eyüpsultan Mahallesi Karanfilli Sokak No 8/A Sancaktepe İstanbul
SektörYapı ve İnşaat
Mailinfo @ crafteracoustic.com
Görüntülenme985 Kez Görüntülendi.
WebsiteCrafter Acoustic Mimarlık
Eklenme Tarihi23-04-2021
Puan Ver
Konumu

Crafter Acoustic Architecture,İngiltere'nin Londra şehrinde faaliyete başlayan akustik ve ses yalıtımı üzerine uzman üretim ve uygulama firmasıyız.

İş Alanlarımız :Tavan ses yalıtımı,duvar ses yalıtımı,zemin ses yalıtımı,ofis akustik düzenleme,sinema ve konferans salonları,müzik odası ses yalıtım ve akustik düzenleme,hobi odaları ses yalıtım ve akustik düzenleme,ofis akustik bölme sistemleri,dj kabinleri,mixaj odaları ses yalıtım ve akustik düzenleme,mekanik mahaller (soğutma-havalandırma) ses yalıtımı,imalat ve inşaat sahaları akustik düzenleme işlemleri.

İmalatını Yaptığımız Ürünler: Akustik müzik kabinleri,akustik telefon görüşme kabinleri,ofis kabinleri,akustik kumaş kaplı paneller,akustik ahşap paneller.

İnternet Sitelerimiz :

 www.crafteracoustic.com

www.akustikuygulama.com

www.crafterakustik.com

 

Mimari Ofis Adresimiz : Bağdat Cad. 157/4 Kadıköy / İstanbul (Randevu Alınız)

Üretim ve Depo Adresimiz : Eyüpsultan Mah. Karanfilli Sok. No:8 Sancaktepe / İstanbul

 

 

Sertaç ABEŞ

İç Mimar /  Akustik Danışman

[email protected]

+90 (544) 560 84 49

 


Crafter Acoustic Mimarlık firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.crafteracoustic.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Crafter Acoustic Mimarlık Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Crafter Acoustic Mimarlık için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Crafter Acoustic Mimarlık Firması 23-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 23-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 985 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05445608449
Güvenlik Kodu: