ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Cumalıkızık Minareci - Minare Ustası - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(531) 323 29 22
SektörHizmet Sektörü
Görüntülenme849 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/cumalikizik-minareci/
Eklenme Tarihi07-09-2021

Firma Adresi : Değirmen onu mahallesi Dündar ak no3 kat 3

Cumalıkızık Minareci Salih Usta

Cumalıkızık köyü, tarihi dokusu ve ahşap evleri ile ünlü bir turistik mekan olmasının yanı sıra, aynı zamanda Osmanlı döneminden kalma tarihi cami ve minareleriyle de ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Cumalıkızık Minareci Salih Usta, köyde bulunan tarihi cami ve minarelerin restorasyon işlerini yapan, bu konuda uzmanlaşmış bir firmadır.

Salih Usta, uzun yıllardır Cumalıkızık'ta minarecilik yapmaktadır ve bu alanda köyde tanınan bir isim haline gelmiştir. Ekip olarak, tarihi camilerin ve minarelerin restorasyonu, onarımı ve bakımı konusunda hizmet vermektedirler. Geleneksel yöntemleri kullanarak, tarihi eserlerin orijinal görünümünü korumaya özen göstermektedirler.

Salih Usta ve ekibi, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve profesyonel çalışmaları sayesinde köyde güvenilir bir işletme olarak tanınmaktadır. Cumalıkızık'a geldiğinizde, tarihi cami ve minarelerin güzel görünümüne tanık olmak isterseniz, Cumalıkızık Minareci Salih Usta'yı ziyaret edebilirsiniz.

Eğer Cumalıkızık köyünde minarecilik hizmetlerine ihtiyacınız varsa, Cumalıkızık Minareci Salih Usta'ya başvurabilirsiniz. Uzman ekibi ve profesyonel hizmetleri sayesinde, tarihi camilerin ve minarelerin güzel görünümlerini koruyabilirsiniz.

Telefon numarası: 0(531) 323 29 22

Firma adresi ve konumu: Değirmen onu mahallesi Dündar ak no3 kat 3

Cumalıkızık Minareci - Minare Ustası Yildirim / Bursa

Cumalıkızık Minareci - Minare Ustası firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Cumalıkızık Minareci - Minare Ustası Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Cumalıkızık Minareci - Minare Ustası için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Cumalıkızık Minareci - Minare Ustası Firması 07-09-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 07-09-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 849 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05313232922

Güvenlik Kodu: