ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Damla Kartuş - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(258) 261 94 68
Adres Sırakapılar Mah. 1778 Sk, Saltak Cad. 1778 Sk, (Hasan Gönüllü Otoparkı Karşısı) 20125
SektörTeknoloji Firmaları
Mailbilgi @ damlakartus.com.tr
Görüntülenme904 Kez Görüntülendi.
WebsiteDamla Kartuş
Eklenme Tarihi16-10-2021
Puan Ver
Konumu

Damla Kartuş Toner Dolum merkezi yaklaşık 18 yıldır Kartuş ve Muadil Toner Dolum hizmetini alanında uzman ekibiyle yapmaktadır. Orijinal kartuş, tonerleri orjinalleri ve muadillerin yanında fax cihazları, yazıcı cihazları garantili olarak bakımını yapmaktadır. Damla Kartuş Denizlide ve çevresinde uzun yıllar kalitesini ispatlamış yüzlerce işletmeye ve devlet kurumuna hizmet vermenin gurunu yaşamaktadır.

Damla Kartuş tesislerine giren her kartuş ve toner ürünü yazıcı ve elektronik cihazlara nozzle ve nsr testlerinden geçerek müşteri kimliği tanımlanır ve Dolum testi yapılan tonerleriniz orjinal renk kalitesinde kullanımı sağlanır. Testler sayesinde en iyi baskı ve çıktı almanız sağlanır.

Damla Kartuş bünyesinden yapılan her dolum kendi markası olan ‘droptoll’ tonerleri kullanılmaktadır.
Kalite standartlarına sahip olan damla kartuş ISO-14001 ve ISO-9001 yetki belgelerine sahiptir.

Damla Kartuş bünyesinde Hewlett Packard (HP),Samsung, , Canon, Kyocera, Sharp, Xerox, Lexmark gibi kalitesini kanıtlamış yazıcıların 300 civarında orjinal veya muadil kartuşların tedarikçisi olarak müşterilerine sunmaktadır.


Damla Kartuş firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://damlakartus.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Damla Kartuş Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Damla Kartuş için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Damla Kartuş Firması 16-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 16-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 904 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02582619468
Güvenlik Kodu: