ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Database Veri Kurtarma - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(312) 425 02 04
Adres Atatürk Bulvarı No : 141 / 126 Bulvar Palas C Blok Kat : 4 Bakanlıklar Kızılay
SektörBilişim Firmaları
Mailbilgi @ atabase.com.tr
Görüntülenme1,185 Kez Görüntülendi.
WebsiteDatabase Veri Kurtarma
Eklenme Tarihi11-01-2022
Puan Ver
Konumu

DataBase Veri Kurtarma Hizmetleri 

2008 yılında kurulan şirketimiz  DataBase Bilgisayar,  bilişim sektöründe kendi ilgi alanı olan, Veri Kurtarma Hizmetlerini,  yaklaşık 20 yılı aşkın süredir bilgi ve deneyimini , gelişmiş teknolojik cihazlarla birleştirerek ANKARA merkezli ISO9001 Belgeli Veri Kurtarma Laboratuvarını kurmuş ve sektörde yerini almıştır.

Gelişen dünya pazarında,  teknolojik olarak alt yapı yatırımlarını yapmış bu konuda uzman personelleri ile yola çıkmış, akılcı çözümler üreterek  tüm Türkiye’ deki kullanıcıların verilerini kurtarmada  çözüm ortağı olma yolunda ilerlemektedir.

Teknolojik cihazlarımız ve yazılımlarımız sayesinde bir çok kurum ve kuruluşların dataları, verileri  ve yedeklerini kurtarılarak %98 başarıya ulaşılmıştır.Sürekli kendini yenileyerek ve yatırımlar yaparak ülke genelinde digital ortamda saklanmış tüm verilerin yaşadığı riskten ve bozulan medya araçlarından kaynaklanan , ulaşılamayan tüm verileri kurtarmayı amaç edinmiştir.

Dünyanın en büyük disk üreticilerinden Toshiba, Western Digital, Samsung, Seagate, Fujitsu, Maxtor, Hitachi gibi disk markalarından veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır.

Tüm emeklerinizi geri çağırıyor ve size geri kazandırıyoruz...

DataBase Veri Kurtarma Hizmetleri ve Adli Bilişim Laboratuvarı - Ankara - Türkiye


Database Veri Kurtarma firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://database.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Database Veri Kurtarma Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Database Veri Kurtarma için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Database Veri Kurtarma Firması 11-01-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 11-01-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,185 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03124250204
Güvenlik Kodu: