ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Develi Teknik Servis - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(545) 430 49 99
Adres Develi Merkez - KAYSERİ
SektörHizmet Sektörü
Mailinfo @ develiservisim.com.tr
Görüntülenme26 Kez Görüntülendi.
WebsiteDeveli Teknik Servis
Eklenme Tarihi12-04-2023
Puan Ver
Konumu

Develi Beyaz Eşya Servisi, Arçelik, Altus, Ariston, Beko, Bosch, İndesit, Profilo, Regal, Siemens, Vestel Develi, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar servisidir. Beyaz eşyalarınız olan Buzdolabı, Çamaşır Makinesi,  Bulaşık Makinesi, Çamaşır Kurutma Makinesi, Elektrikli Süpürge ve diğer küçük ev aletlerinizin herhangi bir arızası durumunda 7/24 bizi arayabilir ve beyaz eşyanızın sorunsuz onarımına kavuşarak, cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Tam donanımlı  gezici servis araçlarımızla evinize, iş yerinize kadar gelerek arızalara yerinde müdahele ediyoruz.

Cihazlarınızda arıza oluştuğu durumlarda, kendiniz veya teknik servis alanında uzman olamayan kişilerin, müdahele ederek sorunu çözmeye çalışması arızaların büyümesine ve sizi maddi açıdan zora sokacak durumların ortaya çıkmasına sebep olur. Bu yüzden, nasıl ki her insan alanında uzman olan doktor tarafından tedavi edilmek isterse, cihazlarınızın da arızalanması durumunda teknik servis alanında uzman kişilerce onarımının yapılması gerekir.   

Kurumsal bir firma olan Develi Beyaz Eşya Servisi olarak yıllardın bilgi ve tecrübesiyle servis bölgelerimizde müşterilerimize teknik servis hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. En az Meslek Lisesi ekibimiz ile siz saygıdeğer müşterilerimize beyaz eşya servisi hizmetlerini vermeye devam edeceğiz. Markası ne olursa olsun, cihazlarınızda arıza oluşması durumunda telefon numaramızdan bize ulaşmanız yeterlidir.   


Develi Teknik Servis firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.develiservisim.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Develi Teknik Servis Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Develi Teknik Servis için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Develi Teknik Servis Firması 12-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 12-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 26 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05454304999
Güvenlik Kodu: