ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Devran Teknik Mersin Beyaz Eşya Servisi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(534) 812 97 32
Adres Üçocak Mahallesi, 5411 Sokak, No:41/B Akdeniz/MERSİN
SektörElektrik Elektronik
Mailemail @ devranteknikservis.net
Görüntülenme299 Kez Görüntülendi.
WebsiteDevran Teknik Mersin Beyaz Eşya Servisi
Eklenme Tarihi31-08-2022
Puan Ver
Konumu

Mersin'de beyaz eşya servisi ve beyaz eşya tamiri, klima bakım ve klima onarımı konularında 7/24 hizmet veriyoruz. Tüm beyaz eşyalarınızın ve tüm ev elektronik araç gereçlerinin tamir ve bakımı için size bir telefon kadar uzağız. Mersin beyaz eşya servisiDevran Teknik.

Teknolojinin her geçen gün ilerlediği bu günlerde, özellikle de ürün çeşitliliğinin arttığı bir dönemde doğal olarak bu ürünlerin bakımı, montajı, yedek parçaları ve temizliği gibi bir çok faaliyet alanı da oluşmaktadır. Teknolojik ürünler (beyaz eşyalar, küçük ev aletleri, ısıtma & soğutma sistemleri ve diğerleri) her ne kadar en iyi kalitede üretilmiş olursa olsun, bazen teknik anlamda destek gerektiren durumlar oluşabiliyor. Bunların en doğalı, ürünü alırken ortaya çıkan “montaj” desteğidir. Montajı yapılmış olan ürünlerin belirli periyotlarda temizliği (örnek olarak: klima vb.) gerekmektedir. Mersin beyaz eşya servisi.

Çağrı merkezi numaralarımızdan herhangi birini arayarak bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen hizmetimiz size sadece bir telefon kadar uzak. Mersin beyaz eşya servisi.


Devran Teknik Mersin Beyaz Eşya Servisi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.devranteknikservis.net kuruma dair websitesi şu şekildedir. Devran Teknik Mersin Beyaz Eşya Servisi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Devran Teknik Mersin Beyaz Eşya Servisi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Devran Teknik Mersin Beyaz Eşya Servisi Firması 31-08-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 31-08-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 299 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05348129732
Güvenlik Kodu: