ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Doç. Dr. Okay Abacı - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(506) 337 74 73
Adres Beşyol, Eski Londra Asfaltı No:10, Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye
SektörSağlık Kuruluşları
Mailinfo @ okayabaci.com
Görüntülenme666 Kez Görüntülendi.
WebsiteDoç. Dr. Okay Abacı
Eklenme Tarihi13-09-2021
Puan Ver
Konumu

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2005 yılında mezun oldu. Mezun olduğu yıl İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü Kardiyoloji Bölümünde ihtisasına başladı 2010 yılında uzmanlık eğitimini başarıyla tamamladı. Uzmanlık eğitiminin ardından 2 yıl Adıyaman Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladı. Mecburi hizmet bittikten sonra ihtisasını aldığı üniversite hastanesinde göreve başladı. 2017 yılında Doçentlik ünvanını aldı. Uzmanlık süresince Kalp damar hastalıkları ve periferik arter hastalıklarına girişim alanında çok sayıda operasyon gerçekleştirdi. 2018 yılında Academia – periferik arter hastalıklarına girişim eğitimini İtalya’da tamamladı.

Yurtiçinde konularında otör sayılan birçok uzmanla özellikle kalp anjiyosu ve bacak anjiyosu ile ilgili ortak çalışmalar gerçekleştirdi.

Her yıl yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenen Kardiyoloji branşı ile alakalı kongre, seminer ve kursları düzenli olarak takip etmektedir. Alanında yurtiçi ve yurtdışı 100’ün üzerinde yayını bulunmaktadır.

 

Tıbbi İlgi Alanları

  • Girişimsel Kardiyoloji
  • Periferik Arter Hastalıkları
  • Kalp Kapak Hastalıkları
  • Hipertansiyon
  • Hiperlipidemi
  • Kalp Yetmezliği
  • Bacak Damar Hastalıkları

 

Türk Kardiyoloji Derneği ve European Association of Percutaneous Cardiovascular Interventions European Society of Cardiology derneği üyesidir.


Doç. Dr. Okay Abacı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.okayabaci.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Doç. Dr. Okay Abacı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Doç. Dr. Okay Abacı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Doç. Dr. Okay Abacı Firması 13-09-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 13-09-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 666 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05063377473
Güvenlik Kodu: