ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Doç. Dr. Okay Abacı - Kardiyoloji Uzmanı - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(506) 337 74 73
SektörBilişim
Mailinfo @ okayabaci.com
Görüntülenme1,280 Kez Görüntülendi.
WebsiteDoç. Dr. Okay Abacı - Kardiyoloji Uzmanı
Eklenme Tarihi10-09-2021

Firma Adresi : Beşyol Mahallesi Eski Londra Asfaltı No:10 Küçükçekmece/İstanbul

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2005 yılında mezun oldu. Mezun olduğu yıl İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü Kardiyoloji Bölümünde ihtisasına başladı 2010 yılında uzmanlık eğitimini başarıyla tamamladı. Uzmanlık eğitiminin ardından 2 yıl Adıyaman Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladı. Mecburi hizmet bittikten sonra ihtisasını aldığı üniversite hastanesinde göreve başladı. 2017 yılında Doçentlik ünvanını aldı. Uzmanlık süresince Kalp damar hastalıkları ve periferik arter hastalıklarına girişim alanında çok sayıda operasyon gerçekleştirdi. 2018 yılında Academia – periferik arter hastalıklarına girişim eğitimini İtalya’da tamamladı.

Yurtiçinde konularında otör sayılan birçok uzmanla özellikle kalp anjiyosu ve bacak anjiyosu ile ilgili ortak çalışmalar gerçekleştirdi.

Her yıl yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenen Kardiyoloji branşı ile alakalı kongre, seminer ve kursları düzenli olarak takip etmektedir. Alanında yurtiçi ve yurtdışı 100’ün üzerinde yayını bulunmaktadır.

Türk Kardiyoloji Derneği ve European Association of Percutaneous Cardiovascular Interventions European Society of Cardiology derneği üyesidir.


Tıbbi İlgi Alanları : Girişimsel Kardiyoloji
- Periferik Arter Hastalıkları
- Kalp Kapak Hastalıkları
- Hipertansiyon
- Hiperlipidemi
- Kalp yetmezliği
- Bacak Damar Hastalıkları

Telefon numarası: 0(506) 337 74 73

Firma adresi ve konumu: Beşyol Mahallesi Eski Londra Asfaltı No:10 Küçükçekmece/İstanbul

Doç. Dr. Okay Abacı - Kardiyoloji Uzmanı Küçükçekmece / İstanbul

Doç. Dr. Okay Abacı - Kardiyoloji Uzmanı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.okayabaci.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Doç. Dr. Okay Abacı - Kardiyoloji Uzmanı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Doç. Dr. Okay Abacı - Kardiyoloji Uzmanı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Doç. Dr. Okay Abacı - Kardiyoloji Uzmanı Firması 10-09-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 10-09-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,280 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05063377473

Güvenlik Kodu: