ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Duru Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(544) 468 75 49
SektörMakine Sanayi Firmaları
Mailconmachmachinerys @ gmail.com
Görüntülenme171 Kez Görüntülendi.
WebsiteDuru Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Eklenme Tarihi05-09-2023

Firma Adresi : Cumhuriyet Mahallesi, Ali Osman Çelebi Blv. Çorlu

Duru Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Çorlu ve çevresinde lazer kesim büküm ve profil sac satışı hizmeti verir. Firma hizmetleri arasında sac metal bükme, faon lazer kesim, kaynaklı imalat,parça tasarım,çizim gelmektedir.

DURUDEM geniş bir sanayi kitlesine erişmek için tüm trakya bölgesi kapsamında fason lazer kesim hizmeti vermeyi prensip edinmiştir. Bu hususla lazer tezgahlarından çıkan metal parçalar kısa sürede müşteriye teslim edilerek müşterilerimizin işlerinde kolaylıklar sağlanmaktadır.

Telefon numarası: 0(544) 468 75 49

Firma adresi ve konumu: Cumhuriyet Mahallesi, Ali Osman Çelebi Blv. Çorlu

Duru Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Çorlu / Tekirdağ

Duru Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.durudem.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Duru Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Duru Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Duru Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Firması 05-09-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 05-09-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 171 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05444687549

Güvenlik Kodu: