ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ecopack Poşetçilik - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 983 40 31
Adres Ortamahalle Mah. Maltepe Caddesi No:10 Bayrampaşa/İSTANBUL
SektörDiğer
Mailinfo @ baskiliposeti.com
Görüntülenme621 Kez Görüntülendi.
WebsiteEcopack Poşetçilik
Eklenme Tarihi13-07-2021
Puan Ver
Konumu

Baskılı Poşet İmalatı Poşet üretimi sağlanan özellikle kullanım alanlarına özel olarak üretilen tüm poşet çeşitleri her geçen gün yaygınlık kazanmıştır. Başlıca nitelikleri ve özelliklerine göre sınıflaması yapılarak çeşitli çalışmalar yapılır. Özel üretim alanlarında polietilen hammadde kullanılarak üretimi sağlanan ve rulolarda özel olarak monte edilmesi ile gerçekleşir. Ayrıntıları ve özelliklerine göre sınıflandırılan tüm poşet çeşitleri dayanıklılık esasına dayalı olarak üretimleri gerçekleştirilir.
Öncelikli olarak poşet üretimleri gerçekleştirilirken detayları ve içerikleri incelenerek titizlikle gerçekleştirilir. Özenli bir şekilde gerçekleşen üretimleri sayesinde birtakım çalışmalar yapılarak ön plana çıkarılır.
Baskılı poşetlerin kullanılacağı alana göre değişiklik göstermesi ve bu doğrultuda düzenlemeler yapılması sağlanmış olur. 
Belirgin tüm niteliklerine göre sınıflama yapılması ile birlikte  bir bütünlük içinde incelenmesi sağlanır.


Ecopack Poşetçilik firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.baskiliposeti.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ecopack Poşetçilik Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ecopack Poşetçilik için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ecopack Poşetçilik Firması 13-07-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 13-07-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 621 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02129834031
Güvenlik Kodu: