ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Emir Saray | İnegöl Düğün Salonu, Bursa Düğün Salonu, Bursa Düğün Salonları - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası
0(532) 419 40 80
Adres
Orhaniye, Akpınar Cd. No:11, 16400 İnegöl/Bursa
Sektör
Hizmet Sektörü
Görüntülenme
51 Kez Görüntülendi.
Website
sektordizini.com/emir-saray-inegol-du/
Eklenme Tarihi
11-09-2023
Puan Ver

Düğün salonu, çiftlerin evlenme törenlerini düzenledikleri, genellikle büyük ve dekore edilmiş bir mekan olarak kullanılan özel bir etkinlik alanıdır. Düğünlerde misafirleri ağırlamak, yemek servisi yapmak, dans pisti sağlamak ve genellikle düğün temasına uygun dekorasyonlarla süslemek için kullanılır. Düğün salonları genellikle çiftlerin özel günlerini unutulmaz bir deneyime dönüştürebilmek için profesyonel organizasyon hizmetleri sunarlar.


Emir Saray | İnegöl Düğün Salonu, Bursa Düğün Salonu, Bursa Düğün Salonları firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Emir Saray | İnegöl Düğün Salonu, Bursa Düğün Salonu, Bursa Düğün Salonları Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Emir Saray | İnegöl Düğün Salonu, Bursa Düğün Salonu, Bursa Düğün Salonları için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Emir Saray | İnegöl Düğün Salonu, Bursa Düğün Salonu, Bursa Düğün Salonları Firması 11-09-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 11-09-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 51 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05324194080

Güvenlik Kodu: