ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ertay Group Car Rental - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(850) 259 61 60
SektörOtomotiv Firmaları
Mailertay.group @ gmail.com
Görüntülenme993 Kez Görüntülendi.
WebsiteErtay Group Car Rental
Eklenme Tarihi14-09-2021

Firma Adresi : GÖKEVLER MH 2312 SOKAK NO:16 GİNZA CORNER PLAZA KAT:4 OFİS NO : 49

Ertay Car Rental, araç fiyatlarının bu kadar yükseldiği devirde sizin ve firmanızın ihtiyaçlarınızı karşılayarak, araç alımına ayırmış olduğunuz bütçeyi sektörünüzde kullanmanızı sağlamaktadır.

16 yıldır sektöre vermiş olduğumuz hizmetler ve yapılan işlerimiz ile ekonomik araç kiralama ve FİLO araç kiralamada günden güne büyümekteyiz.

Firmamızda bulunan araçların tamamı filomuza aittir. Bundan dolayı yapılan sigorta, kasko, bakım vb. uygulamalardan eminiz ve araçlarımıza güveniyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadromuz ile haftanın 7 günü çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yapmış olduğunuz iş seyahatleri , tatil vb. durumlarda yapacağınız kiralamalarda beklentilerinizin daha da fazlasını karşılıyoruz.

Ekonomik ve istikrarlı fiyat politikamız ile araç kiralama sektöründe yeni bir sayfa açtık.

Kalitesi ve güvenilirliği ile kurulduğu günden itibaren sadece müşteri memnuniyeti odaklı olan firmamız, bu sayede her geçen gün daha da büyüyerek sizlere farklı marka – model araçlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Kiralama sektöründe kiralama sonrası Hizmetlerde; Yeni müşteri istek ve beklentilerini yaratıp aksiyon planları geliştirerek sektörde rekabet oluşturan lider bir marka olmak.

Misyonumuz

Ertay Car Rental, Otomotiv sektöründe en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinerek ”Tam Anlamıyla Memnun Ertay Car Rental, Müşterileri” ilkesi ile sektöre ve topluma değer katan, atılımcı ve gelişime açık bir şirkettir.

Telefon numarası: 0(850) 259 61 60

Firma adresi ve konumu: GÖKEVLER MH 2312 SOKAK NO:16 GİNZA CORNER PLAZA KAT:4 OFİS NO : 49

Ertay Group Car Rental Esenyurt / İstanbul
YORUMLAR

Taygun

Firma adresi : Yakuplu merkez mh hürriyet bulvarı caddesi no:1 skyport residence kat :1 no 52 olarak güncellenmiştir.


Ertay Group Car Rental firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.ertaycarrental.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ertay Group Car Rental Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ertay Group Car Rental için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ertay Group Car Rental Firması 14-09-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 14-09-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 993 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08502596160

Güvenlik Kodu: