ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Estenet - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(232) 600 80 80
SektörDiğer
Mailinfo @ estenet.com.tr
Görüntülenme249 Kez Görüntülendi.
WebsiteEstenet
Eklenme Tarihi01-05-2023

Firma Adresi : Horozgediği köyü 18. cadde No:3 Aliağa / İzmir

Punta Kaynaklı PVC Kaplı Rulo Tel Hasır Üretiminde TÜRKİYE’DE İLK VE TEK!

Otoyol ve Demiryollarında
Endüstriyel parseller, otoyollar, demiryolları boyunca ve ekstra güçlü korumanın gerekli olduğu yerlerde bölme teli olarak son derece uygundur. Ayrıca galvaniz üzeri PVC kaplı olması da dış etkenlere karşı tel sisteminin oldukça dayanıklı olmasını sağlamaktadır. PVC Kaplı punta kaynaklı telin uygulaması kolaydır. PVC Kaplama 4 mevsim hava şartlarına dayanıklıdır. Güneş ışınlarından, soğuktan dolayı solma veya çatlama yapmaz.

Büyük Parsellerde
Kırsal bir caddede büyük parseller boyunca bir bölme aracı olarak kullanıma uygundur.. Emsallerinin aksine kaynaklama işleminden sonra galvanizleme yöntemi sayesinde, kaynak yerleri tamamen galvaniz ile kapanıp paslanma ve korozyon riski tamamen önlenmiştir.

Bahçe Dekorasyonu ve Kümeslerde
Bahçe dekorasyonu ile evcil hayvan kümeslerinde güvenle kullanıma uygundur. Punta kaynaklı pvc kaplı rulo tel hasır azami güvenlik ve sağlamlığın yanı sıra özellikle estetik görüntüye önem verilmek istenilen yerlerde tercih edilmektedir.
 

Telefon numarası: 0(232) 600 80 80

Firma adresi ve konumu: Horozgediği köyü 18. cadde No:3 Aliağa / İzmir

Estenet Ali̇ağa / İzmir

Estenet firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://estenet.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Estenet Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Estenet için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Estenet Firması 01-05-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-05-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 249 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02326008080

Güvenlik Kodu: