ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ez İnşaat Epoksi Zemin - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(507) 502 23 44
Adres 15 Temmuz Mahallesi Alpay Sokak 1115 Bağcılar/İstanbul
SektörYapı ve İnşaat
Mailezinsaat @ ezinsaat.com
Görüntülenme1,290 Kez Görüntülendi.
WebsiteEz İnşaat Epoksi Zemin
Eklenme Tarihi01-04-2021
Puan Ver
Konumu

EZ İnşaat Firması Hakkında

EZ İnşaat Epoksi Zemin İstanbul ilinde 10 yıldır 200'ü aşkın başarılı referansımız ile epoksi zemin kaplama, mermer desenli epoksi kaplama, 3 boyutlu epoksi zemin kaplaması, portakal kabuğu ve antistatik epoksi zemin boyaları konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile hizmet veriyoruz. Web sitemiden referanslarımız olan otopark, spor salonu zemin kaplaması ofis zemin kaplaması, banyo ve wc gibi ıslak zeminlerede uyguladığımız yaşam mekanlarındaki epoksi zemin çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. 

Epoksi Zemin Çözümleri Nelerdir

Epoksi zemin konusunda yıllardır yapmış olduğumuz yüzlerce uygulama alanında yıllarca yüksek yaya ve araç trafiğine maruz kalan alanlarda dahi tozuma yapamayan, sıvı geçirmeyen, asitler ve her türlü kimyasal yağlara yüksek mukavemet gösteren kaplama işleri gerçekleştirdik. Bu alanda RAL Kaleterası üzerinde bulunan binlerce renk kombinasyonunu sorunsuzca uygulayabilmekteyiz ayrıntılar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

YORUMLAR

Özge Akgedik

geçen yıl merter ofisimizin zemini için epoksi kaplama yaptırdık çok memun kaldık teşekkürler.


Ez İnşaat Epoksi Zemin firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.ezinsaat.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ez İnşaat Epoksi Zemin Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ez İnşaat Epoksi Zemin için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ez İnşaat Epoksi Zemin Firması 01-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,290 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05075022344
Güvenlik Kodu: