ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Fahrun Şirketler Grubu - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(533) 554 64 17
Adres Adres: Caferağa Mahallesi, Tellalzade Sokak No:11, 34710 Kadıköy/İstanbul
SektörHizmet Sektörü
Mailadmin @ kadikoyantikaalanlar.com
Görüntülenme127 Kez Görüntülendi.
WebsiteFahrun Şirketler Grubu
Eklenme Tarihi22-12-2022
Puan Ver
Konumu

 Fahrun Şirketler Grubu firmamızın merkez ofisi Kadıköy'de bulunmaktadır. Ayrıca kadıköy antika alanlar web adresimiz ile online hizmet sağlamaktayız. Birçok farklı çeşit antika eşya ile ilgilenmekteyiz. Türkiye'nin önde gelen antika şirketleriyle iş ortaklıklarımız bulunmaktadır. Yalnızca Kadıköy'de değil, Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Antika eşya satmak yada bilgi almak istediğiniz takdir de iletişime geçebilirsiniz. Kadromuzda bulunmakta olan, konusunda uzman antika ekspertiz ekip arkadaşlarımız aklınızdaki tüm soruların cevaplarını verecektirler. 

Antika eşya satın almak yada antika eşya satmak günümüzde maddi anlamda büyük önem arz etmektedir. Antika eşya alan yerler arasındaki firma olarak yasalara uygun olan tüm antika eşyalar ile ilgilenmekteyiz. Şayet sizlerde "antika eşya satmak istiyorum" diyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca iş yerimize gelerek bizi yerimizde ziyaret edebilirsiniz.


Fahrun Şirketler Grubu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://kadikoyantikaalanlar.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Fahrun Şirketler Grubu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Fahrun Şirketler Grubu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Fahrun Şirketler Grubu Firması 22-12-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 22-12-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 127 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05335546417
Güvenlik Kodu: