ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Fox Tv Iletişim Bilgileri - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(212) 639 42 63
SektörHabercilik / Basın
Görüntülenme3,098 Kez Görüntülendi.
WebsiteFox Tv Iletişim Bilgileri
Eklenme Tarihi01-12-2021

Firma Adresi : Kazlıçeşme Mah., Kennedy Cad., No:44, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye

Ülkemizin en çok izlenen TV kanalı arasında yer alan FOX TV, gerek başarılı programları, gerek Haberleri ile en ön planda yer alıyor. Ön planda yer alması ve yoğun bir izleyici kitlesi olması FOX TV iletişim numarasının kullanılmasını ön plana çıkartıyor. Fox TV iletişim bilgisi arayanlara FOX iletişim numaralarının güncel halini paylaşıyoruz.

  • Fox Tv nasıl ulaşabilirim?
  • Fox Tv tarafsız mı?
  • Fox Tv ne kadar izleniyor?
  • Foxtv ihpar hattı nedir?

Fox tv iletişim nasıl kurabilirim?

FOX TV iletişim numarası öncelikli olarak karşımıza geliyor. Telefon numarası ile iletişim kurma yolu öncelikli olarak tercih edilmektedir. 0212 639 42 63 numaralı telefondan direk kanala ulaşabilirsiniz.

Fatih Portakal Spikerliği bırakmadan önce Haber saatlerinde yoğun izlenim almakta ve beğenilmekteydi. Sebebi bilinmese de izleyiciler bu duruma baya üzülmüş ve tepki göstermişti.

Foxtv tarafsız mı? 

Fox tv kurulduğu günden bu güne kadar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 'ne yakınlığıyla öne çıkmaktadır.

Foxtv ne kadar izleniyor?

Foxtv türkiyenin en çok ziyaret edilen internet sitesidir. Fox Tv canlı yayınları dönem dönem 1. ve 2. sırayı almaktadır.

Foxtv ihpar hattı

Whatsapp üzerinden fotoğraf göndermek isteyen kişiler  için  FOX TV Whatsapp ihbar hattı güncel numarası 0539 315 03 00 olarak yer almaktadır. Eski ihbar hattı numarası üzerinden iletişim kuramazsınız.

Sitemizde yer alan numara yeni güncel numarasıdır.

Fox TV Sosyal Medya Hesapları

  • FOXTV İNSTAGRAM
  • FOXTV FACEBOOK

Telefon numarası: 0(212) 639 42 63

Firma adresi ve konumu: Kazlıçeşme Mah., Kennedy Cad., No:44, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye

Fox Tv Iletişim Bilgileri Ümrani̇ye / İstanbul
YORUMLAR

Mehmet kartal

Ben izmir buca ilçesinde oturuyorum. Mutvakta tv yerel kaynaktan salon daki tv uydudan yayın alıyor uyduda fox tv izleybilirken yerel kaynaktan son 5 gündür fox tv izleyemiyorum. Aynı tv de diğer ulusal kanalar izlene biliyor. Nedenini öğrenmek istiyorum Mehmet kartal

Mehmet kartal

Telefonlara kimse çıkmıyor yada meşgul çalıyor. O nedenle mesaj yazdım. Ulaştı mi? Bilmiyorum. Memnun değilim.


Fox Tv Iletişim Bilgileri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.fox.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Fox Tv Iletişim Bilgileri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Fox Tv Iletişim Bilgileri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Fox Tv Iletişim Bilgileri Firması 01-12-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-12-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 3,098 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02126394263

Güvenlik Kodu: