ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Galba Restoran, Ankara Kır Düğünü, Ankara Düğün Salonu, Kır Düğünü Ankara, Düğün - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası
0(533) 504 28 85
Adres
İvedik, Aşağı Yahyalar Anadolu Bulvarı 996. Sok, No: 44, 06370 Yenimahalle/Ankara
Sektör
Hizmet Sektörü
Görüntülenme
53 Kez Görüntülendi.
Website
sektordizini.com/galba-restoran-ankar/
Eklenme Tarihi
14-09-2023
Puan Ver

Düğün salonu, çiftlerin evlenme törenlerini düzenledikleri, genellikle büyük ve dekore edilmiş bir mekan olarak kullanılan özel bir etkinlik alanıdır. Düğünlerde misafirleri ağırlamak, yemek servisi yapmak, dans pisti sağlamak ve genellikle düğün temasına uygun dekorasyonlarla süslemek için kullanılır. Düğün salonları genellikle çiftlerin özel günlerini unutulmaz bir deneyime dönüştürebilmek için profesyonel organizasyon hizmetleri sunarlar.


Galba Restoran, Ankara Kır Düğünü, Ankara Düğün Salonu, Kır Düğünü Ankara, Düğün firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Galba Restoran, Ankara Kır Düğünü, Ankara Düğün Salonu, Kır Düğünü Ankara, Düğün Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Galba Restoran, Ankara Kır Düğünü, Ankara Düğün Salonu, Kır Düğünü Ankara, Düğün için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Galba Restoran, Ankara Kır Düğünü, Ankara Düğün Salonu, Kır Düğünü Ankara, Düğün Firması 14-09-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 14-09-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 53 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05335042885

Güvenlik Kodu: