ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Gaya Wellness And Beauty - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(536) 032 90 75
Adres 4.Levent Konaklar, Akçam Cd No:18 D:1, 34330 Beşiktaş İstanbul
SektörGüzellik
Mailfiratalbayrak86 @ gmail.com
Görüntülenme23 Kez Görüntülendi.
WebsiteGaya Wellness And Beauty
Eklenme Tarihi02-06-2023
Puan Ver
Konumu

 

İstanbul Levent‘te bulunan Gaya Beauty; yeni nesil yöntem ve teknolojik uygulamalarla güzelliğinizi, sağlıklı bakım temelleri üzerine inşa etmektedir. Güler yüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla, kaliteli hizmet sunarak, hijyenik bir ortamda çeşitli uygulamalarla müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Çatlak ve selülit tedavisi, bölgesel incelme, cilt gençleştirme, kırışıklık azaltma ve vücut şekillendirme alanlarında uzman ekibimiz tarafından hizmet verilmektedir. Temel amacımız kısa zaman içeresinde kaliteli ve sağlıklı sonuç almaktır.


Gaya Wellness And Beauty firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://gayabeauty.net/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Gaya Wellness And Beauty Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Gaya Wellness And Beauty için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Gaya Wellness And Beauty Firması 02-06-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 02-06-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 23 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05360329075
Güvenlik Kodu: