FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Gelbekliyorum Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri.

Gelbekliyorum - Telefon - Adres - İletişim Bilgileri
Telefon 549 610 59 59
Mail Mail Atmak İçin
İl Tekirdağ
Adres Çobançeşme mah. gedi̇k ahmet paşa cad. no: 41 - 47e çorlu/ teki̇rdağ
Sektör Alışveriş Merkezleri
Gelbekliyorum - Telefon - Adres

Sanal Market

Sanal market kullanımı sadece ülkemizde değil, tüm dünyada revaçtadır. Covid – 19 salgını ile birlikte gelişen süreçte önemini tekrar hatırlatan bu hizmetlerde müşteri siparişini verdiği andan itibaren büyük bir özen içerisinde çalışmalar başlar. Tüm sürecin büyük bir profesyonellik içerisinde yürüdüğü bu sistemde misyon ve vizyon gibi değişmez ilkelere sahip olmak en önemli konudur.

Türkiye’de de tüm dünyada olduğu gibi online alışveriş sitelerine olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Buna göre ülkemizde her geçen gün yeni bir E-Ticaret sitesi kurulmakta ancak bunların profesyonellikten uzak anlayışları nedeniyle kısa sürede tekrar kapanmaktadırlar. Online alışveriş denilince ismini duyuran Gel Bekliyorum ekibi bu konuda gerçekten şahane bir hizmeti müşterilerine sağlıyor.

Gel Bekliyorum Sanal Market

Online olarak hizmet veren market anlayışı diğer giyim ve elektronik sektörlerine göre çok daha zorlu şartlarda çalışmaktadır. Bu anlayış kapsamında her bir firmanın dikkat edilmesi gereken unsurlar:

  • Ürün çeşitliliği
  • Teslimatların hızlı yapılması
  • Sipariş verildiğinden itibaren gerçekleşen organize bir takım çalışması
  • Güvenli ve çeşitli ödeme yöntemleri
  • Müşteri ile iletişim
  • Kullanıcı dostu sanal mağaza
  • Mobil uygulamalar ile mağazanın entegre edilmesi

Bu süreçler içerisinde firmanın kurumsal yapısı kesinlikle ön plana çıkan en temel özelliğidir. Buna bağlı olarak yapılan hizmetler çerçevesinde özellikle takım çalışması önemlidir. Yiyecek ürünlerini her müşterinin hızlı bir şekilde teslim almak istemesi nedeniyle sürecin düzgün ve doğru bir şekilde yürütülmesi gerekir. Sipariş düştüğü andan itibaren paketlemenin başlaması, servis elemanına ulaştırılması ve müşteriye teslim edilmesi sürecinde görevli olan tüm personeller birbirleri ile koordine bir şekilde çalışması gerekir.

Sanal market hizmetleri veren Gelbekliyorum.com firması, teslimat konularına büyük bir önem vermektedir. Hizmetlerini verdiği içecek, atıştırmalık, temel gıda maddeleri, süt ve kahvaltılıklar,  meyve ve sebze, fırın ve bebek ürünleri, ev ve kişisel bakım malzemeleri, teknoloji gibi pek çok konuda müşterilerine en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Aradığınız ve aklınıza gelen ne varsa öncelikle GelBekliyorum’u ziyaret edin ve hızlı teslimatın keyfine varın.

 


Gelbekliyorum İletişim Bilgileri Nedir?


Gelbekliyorum Adresi Nerede ?

Adresi: Çobançeşme mah. gedi̇k ahmet paşa cad. no: 41 - 47e çorlu/ teki̇rdağ

Gelbekliyorum Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 549 610 59 59

Gelbekliyorum Hangi İldedir?

Gelbekliyorum Bulundugu İl: Tekirdağ

Eklenme Tarihi 26/12/2020
Firma Puanı
YORUMLAR
Melih Demirci

Bence Türkiyenin en güzel sanal marketi ve alışveriş merkezi

Gelbekliyorum Hakkında ne düşünüyorsun?
Güvenlik Kodu: