ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Göksu Kapı Mekatronik - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 466 89 89
Adres Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 3.Cad. No:14 Ümraniye 34775 İSTANBUL
SektörBilişim Firmaları
Mailinfo @ goxu.com.tr
Görüntülenme32 Kez Görüntülendi.
WebsiteGöksu Kapı Mekatronik
Eklenme Tarihi29-10-2022
Puan Ver
Konumu


    
Göksu Kapı Mekatronik Yapı Teknolojileri San ve Tic. A. Ş. Otomatik Kapı sektörünün öncü,  üretici firması olarak, yurt içi ve yurt dışında yaygın bayi ağı ve geniş ürün yelpazesi ile 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. 
Üretim ve genel yönetim faaliyetleri İstanbul Dudullu OSB.’de yaklaşık 6.000 m2 kapalı alanı olan Fabrika ve Genel Müdürlük tesisinde yürütülmektedir. Ayrıca Avrupa pazarına yönelik faaliyetleri İtalya’nın Verona şehrinde kurduğu “Goxu SRL” firması ile yönetilmektedir. 
Garaj Kapısı, Sanayi Kapısı, Hızlı PVC Kapı, Yükleme Rampası, Yükleme Körüğü, Kepenk, Radarlı Kapı, Hangar Kapısı vb. konut, sanayi ve ticari tesislere hitap eden ürünler üretmektedir.
Firma, üretimde kullanılan hammadde ve yarı mamulleri büyük oranda kendi makine parkuru ve tecrübeli kadrosu ile gerçekleştirerek ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır. 
Tedarik, üretim, satış ve satış sonrası tüm faaliyetler Microsoft Dynamics AX ERP sistemi üzerinden koordine edilmektedir. Göksu Kapı yurt genelinde yaygın bayi ağının yanı sıra yurt dışında da 30’u aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.
 


Göksu Kapı Mekatronik firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://goxu.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Göksu Kapı Mekatronik Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Göksu Kapı Mekatronik için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Göksu Kapı Mekatronik Firması 29-10-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 29-10-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 32 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02164668989
Güvenlik Kodu: