ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Gündoğdu Mobi̇lya - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(530) 811 69 93
Adres GÜLBAHARHATUN MAHALLESİ İNÖNÜ CAD. NO: 2 ORTAHİSAR/TRABZON
SektörMobilya Dekorasyon
Mailusergundogdu2 @ gmail.com
Görüntülenme28 Kez Görüntülendi.
WebsiteGündoğdu Mobi̇lya
Eklenme Tarihi30-11-2022
Puan Ver
Konumu

GÜNDOĞDU MOBİLYA

1993 Yılında Trabzon Organize Sanayisinin kuruluşu ile birlikte 70.000 m2 kapalı alanda Koltuk-Kanepe, Mobilya ve Yaylı Yatak üzerine tamamen entegre üretim tesisini hayata geçirdi. Özellikle Karadeniz Bölgesi ve çevresinde hızla mağazalaşan GÜNDOĞDU MOBİLYA o güne kadar sektörde pek görülmeyen bir şeyi yaparak ana bayi, tali bayi gibi yan unsurları ortadan kaldırıp üreticiden son tüketiciye aracısız "Fabrika Satış Mağazalarını” kurdu.

İlerleyen süreçte hızla gelişen ve büyüyen GÜNDOĞDU MOBİLYA geldiği nokta itibari ile Trabzon Organize Sanayi Bölgesi, Bursa İnegöl ve Rize Kalkandere'de 220.000 m2 kapalı alanda ayrı üretim tesisinde tümüyle entegre olarak üretim yapmaktadır. Koltuk-Kanepeden Mobilya'ya, Yaylı Yataktan Ev Tekstiline, Baza’dan Büro Mobilyasına, Mutfak Masa Takımlarından halıya kadar pek çok alanda üretim yapan GÜNDOĞDU MOBİLYA geniş çaplı bir ürün yelpazesine sahiptir.


Gündoğdu Mobi̇lya firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.gundogdumobilya.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Gündoğdu Mobi̇lya Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Gündoğdu Mobi̇lya için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Gündoğdu Mobi̇lya Firması 30-11-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-11-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 28 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05308116993
Güvenlik Kodu: