ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Günışığı Temizlik - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 281 42 32
Adres Seyrantepe Mahallesi ibrahim karaoğlanoğlu caddesi ispar iş merkezi 1.Kat Daire 270 Kağıthane / İstanbul
SektörTemizlik Firmaları
Mailinfo @ gunisigitemizlik.com
Görüntülenme19 Kez Görüntülendi.
WebsiteGünışığı Temizlik
Eklenme Tarihi21-06-2023
Puan Ver
Konumu

2010 yılında temizlik hizmetleri şirketi olarak çıktığımız yolculuğumuzda bugün büyüyerek devam ediyoruz.

Yüksek standartta hizmeti en ekonomik şekilde sunmak misyonuyla harek ediyor ve hizmet sunduğumuz kurumların tüm ihtiyaçlarını tek adreste karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hayata geçirdiğimiz farklı yaklaşımlarla ,inovatif çözümlerle,sektörümüzde öncü uygulamalar sunmaya çalışıyoruz.

Kurumsal temizlik başta olmak üzere birçok dalda çağın gereksinimlerine göre yenilerini ekliyor ve müşterilerimize kusursuz hizmet almanın keyfini yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Biz her yeni güne daha iyisini başarmak için uyanıyoruz.Daha iyi bir gelecek için güvenle ve inançla yolumuza devam ediyoruz.


Günışığı Temizlik firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://gunisigitemizlik.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Günışığı Temizlik Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Günışığı Temizlik için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Günışığı Temizlik Firması 21-06-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-06-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 19 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02122814232
Güvenlik Kodu: