Psikolog eşliğinde Pendik, Kartal ve Tuzla bölgelerinde çift, aile ve çocuklar için psikolojik danışmanlık hizmetlerinde Hera Psikoloji yanınızda.

Pendik Çift Terapisi‘nde kişileri ilişki sorunlarıyla ilgili yardım almaya sevk eden getiren zorluklar, bireysel olarak değil, çift ilişkisinin niteliği ve dinamikleri tarafından üretilir. Burada bireylerin katkısı, büyürken edindikleri ilişki kalıplarını ve oradaki yaşantılarının etkilerini çift ilişkisine taşımış olmalarıdır.

Bireylerin diğer insanlarla kurdukları ilişkiler, ruh sağlıkları ve duygusal doyumları açısından çok önemlidir. Özellikler ebeveyn, eş ve çocuklar gibi kişilerle kurulan yakın ilişkilerde, bu rol daha belirgin bir hal alır. Pendik Aile Danışmanlığı ile ebeveyn ve çocuklar ilişkileri kontrol edebilmelidir.

Çocuklarla yapılan terapi yetişkinlere ve ergenlere göre farklılık göstermektedir. Çocuklar çoğu zaman yetişkinlere göre duygularını düşüncelerini ve yaşadıkları zorlukları anlatmakta zorlanırlar. Pendik pedagog ile duygu ve düşüncülerini daha rahat dışarıya atabilirler.

Hera Psikoloji - Psikolojik Danışmanlık Merkezi Adresi Nerede?

Adresi: Doğu Mahallesi, Erol Kaya Caddesi, No:205/1 Daire:6, Hızır Reis Apartmanı, 34890 Pendik/İstanbul

Hera Psikoloji - Psikolojik Danışmanlık Merkezi Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 0505 996 44 44

Hera Psikoloji - Psikolojik Danışmanlık Merkezi Hangi İldedir?

Hera Psikoloji - Psikolojik Danışmanlık Merkezi Bulundugu İl: İstanbul