ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Hera Psikoloji - Psikolojik Danışmanlık Merkezi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(505) 996 44 44
Adres Doğu Mahallesi, Erol Kaya Caddesi, No:205/1 Daire:6, Hızır Reis Apartmanı, 34890 Pendik/İstanbul
SektörSağlık Kuruluşları
Mailinfo @ herapsikoloji.com
Görüntülenme980 Kez Görüntülendi.
WebsiteHera Psikoloji - Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Eklenme Tarihi09-04-2021
Puan Ver
Konumu

Psikolog eşliğinde Pendik, Kartal ve Tuzla bölgelerinde çift, aile ve çocuklar için psikolojik danışmanlık hizmetlerinde Hera Psikoloji yanınızda.

Pendik Çift Terapisi‘nde kişileri ilişki sorunlarıyla ilgili yardım almaya sevk eden getiren zorluklar, bireysel olarak değil, çift ilişkisinin niteliği ve dinamikleri tarafından üretilir. Burada bireylerin katkısı, büyürken edindikleri ilişki kalıplarını ve oradaki yaşantılarının etkilerini çift ilişkisine taşımış olmalarıdır.

Bireylerin diğer insanlarla kurdukları ilişkiler, ruh sağlıkları ve duygusal doyumları açısından çok önemlidir. Özellikler ebeveyn, eş ve çocuklar gibi kişilerle kurulan yakın ilişkilerde, bu rol daha belirgin bir hal alır. Pendik Aile Danışmanlığı ile ebeveyn ve çocuklar ilişkileri kontrol edebilmelidir.

Çocuklarla yapılan terapi yetişkinlere ve ergenlere göre farklılık göstermektedir. Çocuklar çoğu zaman yetişkinlere göre duygularını düşüncelerini ve yaşadıkları zorlukları anlatmakta zorlanırlar. Pendik pedagog ile duygu ve düşüncülerini daha rahat dışarıya atabilirler.


Hera Psikoloji - Psikolojik Danışmanlık Merkezi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://herapsikoloji.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Hera Psikoloji - Psikolojik Danışmanlık Merkezi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Hera Psikoloji - Psikolojik Danışmanlık Merkezi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Hera Psikoloji - Psikolojik Danışmanlık Merkezi Firması 09-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 09-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 980 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05059964444
Güvenlik Kodu: