Hesappara, 2021 yılında yayın hayatına başlayan ve para adına bütün haberleri kullanıcılarına güncel olarak sunan bir web platformudur.

4 kişilik uzman ve araştırmacı ekipten oluşan Hesappara, paraya ve internet kampanyalarına dair bütün gelişmeleri detaylı ve doğru bir şekilde ziyaretçileri ile paylaşmaktadır.
Bütün bankaların kredi kampanyalarına ait haberler güncel olarak içerik listemize eklenmektedir. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredilerine ait faiz oranları ve kredi karşılaştırmalarını tablolardan inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz.
Bankaların kredi kartı başvuruları veya kredi kartı kampanyalarına dair bütün detaylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca kredi kartları ile alakalı diğer güncel gelişme ve kampanyalara da anlık olarak yer verilmektedir.
Banka Ürünleri: İnternet bankacılığı, müşteri hizmetleri ve mobil bankacılık kullanımına yönelik, rehber niteliğinde yazılar ile işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz içerikler yer almaktadır.
Ev interneti, mobil internet veya hat taşıma tarifelerine ait güncel kampanya duyurularını da tek sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Hesappara Adresi Nerede?

Adresi: Konut kent mah. 2122 sokak Bina No: 12 Daire: 25 Çankaya/Ankara

Hesappara Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: 05425420054

Hesappara Hangi İldedir?

Hesappara Bulundugu İl: Ankara