ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Takay Çelik Yapılar - İzmir Çilik Bahçe Kapısı - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(554) 738 13 19
SektörDiğer
Mailtakaycelik.971 @ gmail.com
Görüntülenme338 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/takay-celik-yapilar-/
Eklenme Tarihi31-05-2022

Firma Adresi : latife hanım mahallesi 7681 sokak no 11 karşıyaka izmir

Uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimle ihtiyaçlarınıza en doğru çözümler üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini temel alarak çıktığımız bu yolda Bahçe kapıları üretiyoruz. Bahçe kapılarında özel tasarım kapı modelleri ; Lazer kesim kapılar , otomatik fotoselli kapılar, apartman giriş kapıları sunuyoruz. Ayrıca bariyer sistemleri , tel & çit sistemleri , kış bahçesi ve cam balkon hizmetleri siz değerli müşterilerimize gururla sunuyoruz.

 

Mekanlarınızın ihtiyaçlarına uygun olarak en doğru çözümler sunarak sizleri mutlu ve memnun etmek temel politikamızdır. İşletmemizin yıllardır edindiği tecrübe , bilgi birikimi ve analiz etme kabiliyetiyle eviniz, ofisiniz mekanlarınız için duyduğunuz ihtiyaçları en sağlıklı , ekonomik ve kalite çerçevesinde sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizle ilgili bilgi almak soru sormak için hiç çekinmeden bizlere ulaşabilir , var gücümüzle sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Telefon numarası: 0(554) 738 13 19

Firma adresi ve konumu: latife hanım mahallesi 7681 sokak no 11 karşıyaka izmir

Takay Çelik Yapılar - İzmir Çilik Bahçe Kapısı Karşiyaka / İzmir

Takay Çelik Yapılar - İzmir Çilik Bahçe Kapısı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Takay Çelik Yapılar - İzmir Çilik Bahçe Kapısı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Takay Çelik Yapılar - İzmir Çilik Bahçe Kapısı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Takay Çelik Yapılar - İzmir Çilik Bahçe Kapısı Firması 31-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 31-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 338 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05547381319

Güvenlik Kodu: