ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Takay Çelik Yapılar - İzmir Çilik Bahçe Kapısı - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(554) 738 13 19
Adres latife hanım mahallesi 7681 sokak no 11 karşıyaka izmir
SektörDiğer
Mailtakaycelik.971 @ gmail.com
Görüntülenme141 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/takay-celik-yapilar-/
Eklenme Tarihi31-05-2022
Puan Ver

Uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimle ihtiyaçlarınıza en doğru çözümler üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini temel alarak çıktığımız bu yolda Bahçe kapıları üretiyoruz. Bahçe kapılarında özel tasarım kapı modelleri ; Lazer kesim kapılar , otomatik fotoselli kapılar, apartman giriş kapıları sunuyoruz. Ayrıca bariyer sistemleri , tel & çit sistemleri , kış bahçesi ve cam balkon hizmetleri siz değerli müşterilerimize gururla sunuyoruz.

 

Mekanlarınızın ihtiyaçlarına uygun olarak en doğru çözümler sunarak sizleri mutlu ve memnun etmek temel politikamızdır. İşletmemizin yıllardır edindiği tecrübe , bilgi birikimi ve analiz etme kabiliyetiyle eviniz, ofisiniz mekanlarınız için duyduğunuz ihtiyaçları en sağlıklı , ekonomik ve kalite çerçevesinde sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizle ilgili bilgi almak soru sormak için hiç çekinmeden bizlere ulaşabilir , var gücümüzle sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.


Takay Çelik Yapılar - İzmir Çilik Bahçe Kapısı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Takay Çelik Yapılar - İzmir Çilik Bahçe Kapısı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Takay Çelik Yapılar - İzmir Çilik Bahçe Kapısı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: