ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ilaclat.com - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(544) 680 85 80
Adres Adalet Mah. Anadolu Cad. Megapol Tower 081 No:41 Bayraklı/ İzmir
SektörHizmet Sektörü
Maililetisim @ ystkimya.com.tr
Görüntülenme778 Kez Görüntülendi.
WebsiteIlaclat.com
Eklenme Tarihi14-04-2021
Puan Ver
Konumu

Yaklaşık 10 yıllık tecrübemizi tüm Türkiye'ye ulaştırma amacıyla yola çıktığımız ilaclat.com projemizle haşere sorunlarına hızlı ve uygun çözümler üreten çözüm ortağınız olma hedefindeyiz.
Gerek kurumsal hizmet altyapısı, gerekse son tüketiciye yönelik hizmet altyapımızla sektörün öncü firmaları arasındayız. Hedefimiz Türkiye'nin her noktasına hizmet kalitemizi taşımaktır. İzmir de kurulmuş olan şirketimiz Türkiye'nin her noktasında hizmet vermektedir.Kendine özgü raporlama yazılımları ve teknoloji çalışmalarıyla birlikte haşere kontrol sektörünün teknoloji öncüsü olmak için hergün çalışıyoruz. Haşere kontrol sektörü Endüstri 4.0 uygulamaları üzerinde projeler geliştiriyoruz.


Ilaclat.com firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.ilaclat.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ilaclat.com Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ilaclat.com için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ilaclat.com Firması 14-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 14-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 778 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05446808580
Güvenlik Kodu: