ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İlke Sürücü Kursu - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 676 09 29
Adres Merkez, topçuoğlu i̇şmerkezi, marmara cd. no:23 kat:3, 34325 avcılar/i̇stanbul
SektörEğitim Sektörü
Mailinfo @ ilkesurucukursu.com
Görüntülenme788 Kez Görüntülendi.
Websiteİlke Sürücü Kursu
Eklenme Tarihi25-12-2020
Puan Ver
Konumu

İlke Sürücü Kursuna nasıl ulaşabilirim?

İlke Sürücü Kursu, İstanbul ilinin Avcılar ilçesinde bulunan özel bir sürücü eğitimi merkezidir. Kursa metro, metrobüs, otobüs veya özel araçlarınız ile İstanbul’un her ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlke Sürücü Kursuna nasıl iletişim sağlayabilirim?

İlke Sürücü Kursuna iletişim sağlamak için (212) 676 09 29 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıcakurumun http://www.ilkesurucukursu.com.tr/ adlı web adresinden kurum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İlke Sürücü Kursunda hangi sınıf ehliyet eğitimleri alabilirim?

İlke Sürücü Kursunda, M, A1, A2, A, B, C, D, CE başta olmak üzere birçok farklı sınıf araç ehliyeti eğitimi verilmektedir. Ehliyet eğitiminde ilk yardım eğitimi ve direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

 

İlke Sürücü Kursunda eğitim kadrosu nasıldır ?

İlke Sürücü Kursunda dersleri tecrübeli uzman kadro vermektedir ve adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir. 

İlke Sürücü Kursunun çalışma saatleri nedir?

İlke Sürücü Kursunun, Hafta içi ve Haftasonu dahil 08:30  – 23:00 çalışma saatleri içerisinde ulaşabilir ve irtibat sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Ülkü Duman

Otomobil ehliyetimi bu firmadan aldım teşekkürler sektör dizini :)


İlke Sürücü Kursu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.ilkesurucukursu.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. İlke Sürücü Kursu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İlke Sürücü Kursu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İlke Sürücü Kursu Firması 25-12-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 25-12-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 788 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02126760929
Güvenlik Kodu: