İnstagram Müşteri Hizmetleri numarası diye bir şey var mı? instagram müşteri hizmetleri ile görüşebilir miyiz? instagram reklamları hakkında instagram ile görüşmek istiyorum. İnstagram teknik destek almak gibi aklınıza takılan tüm sorulara yanıt vermeye çalıştık.

İnstagram Müşteri Hizmetleri profilinin içeriğinde bulunanlar;

  1. İnstagram Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurmak mümkün mü?
  2. İnstagram'dan teknik destek alma şansım var mı?
  3. İnstagram Müşteri Hizmetleri telefonu var mı?
  4. İnstagram'da tespit ettiğim sorunu nereye bildirebilirim?
  5. İnstagram hesabım çalındı müşteri hizmetlerine ulaşsam yardımcı olurlar mı?

İnstagram Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurmak mümkün mü?

Öncelikle merhabalar, İnstagram müşteri hizmetleri diye bir şey yoktur instagram destek merkezi diye bir merci bulunmaktadır. Eposta yolu ile instagrama soru görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. İlgili eposta adresleri şu şekildedir:

  • help@instagram.com

  • press@instagram.com

İnstagram'dan teknik destek alma şansım var mı?

Tabiki her zaman instagram'dan destek alma şansınız mevcut instagram destek merkezine mail atarak yardım istediğiniz her konuda mail atabilirsiniz. İlgili eposta adresleri şu şekildedir;

 

  • help@instagram.com

  • press@instagram.com

İnstagram Müşteri Hizmetleri telefonu var mı?

İnstagrama telefonla ulaşmanın bir yolu yoktur. Genel Merkezi Amerikada olan firmanın türkiye ve dünyada destek verdiği bir telefon numarası yoktur. Sadece yukarıda belirttiğimiz eposta adresleri üzerinden veya instagram.com destek taleplerine yanıt vermektedirler.

İnstagram'da tespit ettiğim sorunu nereye bildirebilirim?

İnstagramda bir sorun yaşıyorsanız durumu yetkililere iletmek için help@instagram.com eposta adresine mail yazabilirsiniz. 

İnstagram hesabım çalındı müşteri hizmetlerine ulaşsam yardımcı olurlar mı?

İnstagram hesabınızı çalındığına dair instagrama mail yazabilirsiniz. help@instagram.com yetklilier sizin hak sahibi olduğunuzu doğrulamak için çeşitli doğrulama yöntemleri tavsiyesinde bulunabilir.

Özetle;

Türkiye instagram müşteri hizmetleri numarası malesef bulunmamaktadır. İnstagram konusunda yardım almak için sadece instagram mail adresi bilgileri aracılıgıyla sorununuza destek bulabilirsiniz. Sizler için aşagıda instagram müşteri temsilcisi mail adreslerini sizlerle paylaşacagım.

İnstagram müşteri hizmetlerine ulaşmak için aşagıdaki mail adreslerinden bir tanesine mail atarak sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. İnstagram sorunları için mail yazarken sorununuzu açıklayıcı bir şekilde belirtmek daha hızlı sonuç almanızı saglayacaktır.

İnstagram Musteri hizmetleri Mail Adresi:

help@instagram.com

press@instagram.com

İnstagram Müşteri Hizmetleri Adresi Nerede?

Adresi: Silikon Vadisi, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

İnstagram Müşteri Hizmetleri Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası:

İnstagram Müşteri Hizmetleri Hangi İldedir?

İnstagram Müşteri Hizmetleri Bulundugu İl: İstanbul