ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Online Sunucu - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(850) 302 11 61
SektörBilişim
Maililetisim @ onlinesunucu.com.tr
Görüntülenme266 Kez Görüntülendi.
WebsiteOnline Sunucu
Eklenme Tarihi14-11-2022

Firma Adresi : Akevler Mh. 1076 Sk. No: 8/E Esenyurt/İstanbul

Dijital projelerinize ev sahipliği yapacak yüksek performanslı, uygun maaliyetli ve seçilebilir işletim sistemli host ihtiyaçlarınıza çözüm üretir. 
Açılımı "Virtual Dedicated Server" olan VDS, Türkçe'de "Paylaşımsız Sanal Sunucu" anlamına gelmektedir. Sanallaştırma teknojisiyle bir sunucunun donanımının, birbirinden tamamen bağımsız küçük sunucular halinde bölünmesiyle oluşan serverlara verilen isimdir. Firmamız sanal sunucu kategorisinde Türkiye'nin en kaliteli hizmetini en iyi donanımlar ile sunmaktadır.
Fiziksel sunucularda ise sanallaştırma mümkün. Dedicated sunucunuza talep ettiğiniz sanallaştırma sistemi (Vmware, Proxmox veya Virtualizor) yüklenebilmektedir.
Sunucular, belirli bir ağın istemcilerinin isteklerini karşılamaktan ve her istemcinin ihtiyaç duyduğu bilgilere veya çevre birimlerine erişebilmesi için mevcut kaynakları yönetmekten sorumludur. Bu anlamda, sunucular çok farklı işlevlere sahip olabilir.
Sunucular günümüzde web üzerinde çalışan tüm sistemler için gereksinimdir. Web siteleri, mobil uygulama ve online oyunlar bunlara örnek verilebilir. Bilinirliği olan bir çok sosyal medya platformu (facebook, instagram, youtube) sunucular üzerinden yayın gerçekleştirmektedir.

Telefon numarası: 0(850) 302 11 61

Firma adresi ve konumu: Akevler Mh. 1076 Sk. No: 8/E Esenyurt/İstanbul

Online Sunucu Esenyurt / İstanbul

Online Sunucu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://onlinesunucu.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Online Sunucu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Online Sunucu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Online Sunucu Firması 14-11-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 14-11-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 266 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08503021161

Güvenlik Kodu: