ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Investhome Inc. Abd Istanbul Merkez Şubesi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 706 98 28
Adres Vadipark Seyrantepe, Hamidiye Mah. Selçuklu Cad. No:4 A Blok Kat:2
SektörGayrimenkul
Mailbilgi @ investhome.com.tr
Görüntülenme31 Kez Görüntülendi.
WebsiteInvesthome Inc. Abd Istanbul Merkez Şubesi
Eklenme Tarihi19-03-2023
Puan Ver
Konumu

20 yılı aşkın tecrübesi ile gayrimenkul yatırımı konusunda en doğru seçimi yapmanızı sağlayan Investhome, Amerika Birleşik Devletleri ekonomisinin gücünü yanına alarak, Devlet Kira Destek Programı kapsamında faaliyet gösteren bir inşaat ve yatırım danışmanlık firmasıdır.

Washington DC’nin merkezinde mücevher gibi evler inşaa eden Investhome, Emin Berk Sever ve Doğa Doğan tarafından 2017 yılında kurulmuştur.

Emlak yatırımlarınızda özel olarak seçilmiş envanter ile henüz keşfedilmemiş kazancı Devlet Kira Destek Program’ı kapsamında size sunar.

Investhome; sigortalama, mortgage, kiralama, bakım onarım gibi satış sonrası hizmetleri de sizin adınıza üstlenir.

Eviniz Hazır | Seçiminizi Yapın | Kiralama, Güvence ve Yönetimi BİZE BIRAKIN!

INVESTHOME | YATIRIMA AÇILAN KAPI


Investhome Inc. Abd Istanbul Merkez Şubesi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.investhome.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Investhome Inc. Abd Istanbul Merkez Şubesi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Investhome Inc. Abd Istanbul Merkez Şubesi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Investhome Inc. Abd Istanbul Merkez Şubesi Firması 19-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 19-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 31 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02127069828
Güvenlik Kodu: