ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İspartakule Sürücü Kursu - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 777 71 40
Adres Tahtakale mah. abdi i̇pekçi cad. no:5/a d:105 avcılar/i̇stanbul
SektörEğitim Sektörü
Mailinfo @ ispartakulesurucu.com
Görüntülenme1,186 Kez Görüntülendi.
Websiteİspartakule Sürücü Kursu
Eklenme Tarihi24-12-2020
Puan Ver
Konumu

İspartakule Sürücü Kursuna nasıl ulaşabilirim?

İspartakule Sürücü Kursu, İstanbul ilinin Avcılar ilçesinde bulunan özel bir sürücü eğitimi merkezidir. Kursa metro, metrobüs, otobüs veya özel araçlarınız ile İstanbul’un her ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

İspartakule Sürücü Kursuna  nasıl iletişim sağlayabilirim?

İspartakule Sürücü Kursuna  iletişim sağlamak için 0212 777 71 40 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıcakurumun https://www.ispartakulesurucu.com/ adlı web adresinden kurum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İspartakule Sürücü Kursunda hangi sınıf ehliyet eğitimleri alabilirim?

İspartakule Sürücü Kursunda, A1, A2, A, B ve B (otomatik)  olmak üzere 5 farklı sınıf araç ehliyeti eğitimi verilmektedir. Ehliyet eğitiminde ilk yardım eğitimi ve direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

İspartakule Sürücü Kursunda eğitim sistemi nasıldır?

 

Yenilikçi eğitim anlayışını benimseyen İspartakule Sürücü Kursu, modern sınıf ve eğitim araçlarıyla  öğrenci merkezli bir eğitim vermektedir. Kursta eğitimler bire-bir şeklinde uygulanmaktadır. Teorik ders programları hafta içi  düzenlenmektedir ve bu dersler akşam programı olarak 19:00-21:00 saatleri arasında uygulanmaktadır. Teorik sınavdan başarılı olan adaylar için direksiyon eğitim programına başlatılmaktadır. Direksiyon eğitimleri her gün saat 09:00 ile 18:00 saatleri arasında olup kişiye özel program uygulanmakta ve bire-bir eğitim verilmektedir.

İspartakule Sürücü Kursunun çalışma saatleri nedir?

İspartakule Sürücü Kursuna, 09:00  – 20:00 çalışma saatleri içerisinde haftasonları Cumartesi ve Pazar günleri hariç haftanın diğer tüm günlerinde ulaşabilir ve irtibat sağlayabilirsiniz.

 

 


İspartakule Sürücü Kursu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.ispartakulesurucu.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. İspartakule Sürücü Kursu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İspartakule Sürücü Kursu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İspartakule Sürücü Kursu Firması 24-12-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 24-12-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,186 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02127777140
Güvenlik Kodu: